Ucuz iPhone Modeli Bir Tedarikçi Tarafından OnaylandıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Apple

Uzun süredir gümdemde olan ucuz iPhone modeli ile ilgili yine yeni gelişmeler var. Gelen son gelişmelere göre bu model, bir tedarikçi tarafından onaylanmış durumda. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Bir süre önce ucuz iPhone modeline dair konsept görseller yayınlanmıştı. Apple cephesinden böyle bir modelin düşünülmediğine dair birkaç kere açıklama gelmesine rağmen, dedikoduların ve bu konuyla ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

Son gelişmelerle birlikte bu modeli onaylayan, ETrade Supply adında güvenilir bir tedarikçi firma. Bu firmaya göre Apple, ucuz iPhone ile ilgili çalışmalarını hızla sürdürüyor. Ayrıca firma, şimdiki iPhone‘larda olduğu gibi ucuz iPhone modelinin de bir seri halinde devam edeceğini belirtiyor.

uygun-fiyatli-iphone-webeyn

Firmaya göre ucuz iPhone ile Apple, daha yeni cihazlarını tanıtana kadar bu model ile zaman kazanacak ve pazar payını arttıracak. Ucuz iPhone modeli ile ilgili olarak öncelikli ülkelerin Çin ve Hindistan olacağı söyleniyor.

Ucuz iPhone modelinin ne zaman piyasaya sunulacağı ile ilgili bir bilgi verilmemiş. Apple gerçekten böyle bir modeli tanıtacak mı, bekleyip görelim. Konuyla ilgili yeni gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.