Ücretsiz Olarak 7 Gün Boyunca Xperia Z1’i Denemek İster misiniz?Destek: Test Link
Mobil Dünya

Türkiye’de bir ilke imza atan Sony Mobile, ‘test sürüşü’ kavramını Xperia Z1 ile akıllı telefon dünyasına kazandırıyor. Aralık ayı boyunca İstanbul’daki belirli Turkcell ve Vodafone mağazalarına gelen tüketiciler Xperia Z1’i 7 gün ücretsiz deneme imkanı yakalıyor.

Tüketicilere satın almadan önce Xperia Z1’i 7 gün boyunca ücretsiz deneme imkânı sağlayan Xperia “test sürüşü”, 31 Aralık 2013 tarihine kadar belirli Vodafone ve Turkcell mağazalarında ziyaretçilerini bekliyor.

Efsane fotoğraflar yakalayıp, Social Live, Info eye, AR Effects ve Timeshift gibi akıllı sosyal kamera uygulamalarının keyfini çıkarırken, aynı anda Xperia Z1’i deneyimleme şansını sunan proje ile tüketicilere en doğru satın alma kararı verebilmeleri için fırsat sunuluyor.

Xperia-Z1-webeyn-yeni

Kampanyanın geçerli olduğu mağazaların adres ve irtibat bilgilerine Sony Mobile resmi Facebook sayfası http://facebook.com/sonymobiletr’den ulaşılabiliyor. İstanbul’da kapsamında gerçekleştirilen “Test Sürüşü” hizmeti aşağıda listelenen mağazalardan alınabilir.

Operatör Bayi ismi – Adres bilgileri
Vodafone Emre Bilgisayar – İstinye Park AVM”
Vodafone Emre Bilgisayar – Bağdat Caddesi, Kunt Apt. No: 395, Suadiye
Vodafone Ersa İletişim – Sinan Paşa Mah. Şehit Asım Cad. No:19 Beşiktaş
Vodafone Özatalar İletişim – Rıhtım Caddesi, Gezici İş Merkezi, No: 8/1 Kadıköy
Turkcell Kanyon AVM
Turkcell Capitol AVM
Turkcell Bağdat Caddesi – Bağdat Caddesi, Mehmet Dural Apt. No:404, Suadiye
Turkcell İstiklal Caddesi – İstiklal Caddesi, No:150, Beyoğlu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.