Ücretli WordPress Teması Arayanlara TavsiyelerDestek: Test Link
Webmaster

wordpress banner

WordPress dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden birisi. Kullanımı ve geliştirmesi oldukça kolay bir sistem. Aşırı derecede ve çeşit çeşit WordPress teması mevcut. Yani kendi zevkinize göre birçok tema bulabilirsiniz.

Ücretsiz temaların yanında ücretli temalar da var. Bu yazımızda ücretli tema arıyorsanız birkaç ücretli tema tavsiyesinde bulunacağız.

MKSY Teması

MKSY İlk olarak tavsiye edeceğimiz tema, MKSY teması. Tasarımı Müjdat Korkmaz, kodlaması ise Sinan Yorulmaz tarafından yapıldı ve kişisel bir tema olabileceği düşünülüp satışa sunuldu. Aslında sadece kişisel sitelere değil, birçok siteye uyum sağlayabilecek bir tema. Tema adını yapımcılarının baş harflerinden alıyor: ([M]üjdat [K]orkmaz ve [S]inan [Y]orulmaz). Tema SEO’ya uygun olarak kodlandı. Özel paneli ve manşeti de bulunmakta. Temanın diğer özellikleri arasında temiz kodlama yapısı, sosyal medya etkileşimi, tab menü sistemi, jQuery kayan menü ve yorum sayfasına kazandırılacak farklı bir görünüm temanın diğer güzel yanları…  MKSY teması, özellikle önerdiğimiz WordPress temalarından. Fiyatı sadece 39 TL. Düzenleme: tema fiyatı 29 TL’ye indirilmiş.

# Tema adresi ve demo

TrendWP

TrendWP TrendWP, premium WordPress temaları yapan bir ekip. Temaları SEO’ya uygun olarak tasarlanmış ve temalara özel panelleri bulunuyor. Ayrıca temaları ile ilgili sorunlarınız için destek forumları da mevcut. TrendHaber, TrendBlog ve TrendPortal olmak üzere şimdilik 3 adet temaları var.

# Temalar, detaylar ve demo

Ücretli tema arayanlara tavsiyelerimizin bulunduğu ilk yazımız. Daha sonra tekrar ücretli tema tavsiyelerinde bulunmak üzere başka yazı(lar) da yayınlayacağız.

Yorumlar

 1. MKSY tema güzelmiş.Fiyatı niye 39 konuldu anlamadım 🙂 Düz hesap insan kırk yapar 😀 belki fiyat psikolijisi yapıp daha çok satmak istenilmiştir :))Tema yapımcılarının başarılarının devamını diliyorum.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Fiyat 29 liraya çekilmiştir. Evet insanlarımızda bir rakam aşağı söyleyince psikolojik olarak az fiyat olduğu duygusu uyandırdığı bir gerçek. 🙂

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Gerçekten çok hoş bir seo teması arkadaşlar size tavsiye ederim kullanmak isteyenler için hoş bir tema seo olması da bir avantaj hitleriniz artar 😀

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. TrendWP nin en büyük eksikliği erişim sorunu ve temaların lisanslama sornudur.Alacaktım.Sub domaninlerede kullanılıyormu yoksa lisansmı gerek bilemediğim için almadım.üstelik domanin değiştirirseniz tema hakkınız ölüyor.buda bence çok yanlış

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Merhaba arkadaşlar, Bu temayı alırsam eğer, Sesli chat sitem için almayı düşünüyorum. Orta kısımda yer alan manşet kısmını tema kurucusu kaldırıp sesli chat girişi ekler mi ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.