Ucakbileti.com.tr İle Ucuz Uçak Bileti Bulmak Çok KolayDestek: Test Link
İnternet

Ucuz uçak bileti bulmanın birden fazla yolu var. Ancak bildiklerimiz dışında bilmediklerimizde var. Birçoumuz uçak bileti fiyatlarının sadece arz talep oranı ile ilişkili olduğunu düşünüyor.

Oysa ki birçok farklı durum bilet fiyatlarını etkileyebilmektedir. Bunların başında havayolu firmalarının birbirinden farklı fiyat politikaları gelmektedir. Her havayolu firması, diğer havayolu firmasından farklılaşmak için pazarlama stratejileri belirler. Bu stratejiler genel olarak fiyat, kalite, marka algısı.. üzerine kuruludur. Burada fiyat rekabeti ile diğerlerinden farkılaşmak isteyen havayolu firmaları diğerlerinden daha düşük fiyat politikası ile müşteri elde etmeye çalışırlar. Bunu yapabilmek içinde bazı masraf kesintilerine giderler. Bu masraf kesintileri de kaliteyi düşürür ancak zaten bu havayolu firması kalite stratejsinde müşterisini; fiyatını aşağı çekmeyen firmaya kaptırır.

Genellikle stratejisi kaliteli hizmet olan bu tarz hava yolu firmaları diğerlerine nazaran daha pahalıdır. Ucakbileti.com.tr sitesi adını sanını bilmediğimiz bir çok havayolu firmasını anlık fiyat dengesinde karşılaştırıp ucuz uçak bileti satın almanızı kolaylaştıran yeni bir web sitesi. Öyle ki günümüz iş temposunda hiçbirimizin her bir havayolu firmasının sitesine girip tek tek fiyat öğrenip bunları karşılaştıracak vakti yok. Ayrıca tüm havayolu firmalarını ezbere bilmemize de imkan yok. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde havayolu firmalarına yönelik yüzlerce seçenek varken bu servisleri kullanmadan her bir havayolu sitesini ziyaret etmek vakit kaybından başka bir şey değil.

Ucakbileti.com.tr sitesi üzerinden uçak bileti aramanızı yaptıktan sonra filtre seçeneklerini kullanarak havayolu firması, fiyat, tarih, zaman durumlarına göre de aramanızı özelleştirebilir bu sayede bilet fiyatlarını daha da aşağıya çekebilirsiniz. Örneğin 20:00 saat aralığındaki bir uçuş 02:00’daki bir uçuştan muhtemelen daha pahalıya gelecektir. Ya da bayram, haftasonu tarihlerine denk getirdiğiniz bir arama sonucu muhtemelen daha az talep olan günlere nazaran daha pahalı olacaktır. Sadece biraz araştırma yapıp, en uygun fiyatı denk getirmek için sunulan arama araçlarından faydalanmanız geekecektir. Belki biraz vaktinizi alacak ancak günün sonunda kar elde etmenin mutluluğu da harcadığınız vaktin karşısında sizi tatmin edecektir.

ADVERTORIAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.