Twitter’ın Kurucusu “Twitter Sağlığa Zararlı” DiyorDestek: Test Link
İnternet

Twitter banner

Twitter‘ın kurucularından ve aynı zamanda yaratıcı yönetmeni Biz Stone, “Twitter sağlığa zararlı” diyor.

Biz Stone, Twitter’da çok vakit geçirmenin “sağlık açısından zararlı olduğunu” belirtiyor ve twit atıp okumak yerine vaktimizi başka şeylere harcamamızı öneriyor. Yapılan araştırmalar, bazı insanların günde 12 saatlerini Twitter’a ayırdıklarını ortaya çıkarmıştı.

37 yaşındaki Stone, Twitter’ı bağımlılık haline getirmenin, siteyi kurma amaçları arasında bulunmadığını ifade ederek, “Bu bana sağlığa çok zararlı bir şey gibi görünüyor… Bir siteye girer ve orada ihtiyacınız olan şeyi bulduğunuz veya bir şeyler öğrendiğiniz zaman çıkarsanız. Ben bu tür kullanımdan hoşlanıyorum” dedi.

Twitter’in ilk hayata geçtiği dönemde birçok kişi tarafından başarısız bir girişim olarak görüldüğünü söyleyen Stone, “Tabi ki Twitter’a sıkça girmenizi istiyorum ama bunu sağlıklı bir şekilde yapın” ifadesini kullandı. Stone, 140 karakterli twitlerin karakter sayısını artırmak gibi bir planları olmadığını da sözlerine ekledi.

ntv’den yararlanılmıştır.

Yorumlar

  1. hasta karyolası

    twiter olayı faceden daha ıyı fakat hersy gıbı oranınca kullanıldıgında dıye dusunuyorum. en çok yabancı ulke sıgarası oldugu halde o sıgara uretıcılerının hepsının sıgara zararlıdır dıye sıgara ıçmemesının antı reklamı gıbı bısey bu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.