Twitter’dan Mesajlaşma İçin Özel UygulamaDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Twitter, son haberlere göre mesajlaşma için özel bir uygulama hazırlığında.

AllThingsD’nin haberine göre Twitter, mesajlaşmaya özel bir uygulama hazırlıyor. Hatırlamak gerekirse Facebook’un Facebook Messenger adında bir uygulaması var ve bu uygulama ile kullanıcılar, arkadaş listelerindeki kişilerle Facebook ana sayfasına girmeksizin doğrudan mesajlaşabiliyor. Twitter ile ilgili bu haber de Facebook Messenger uygulamasını hatırlatıyor.

AllThingsD, mesajlaşmaya özel bi uygulamanın 2013 sonunda kullanıcılara sunulacağını belirtiyor ancak uygulamanın nasıl olacağı ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

İlgili haberde Twitter yöneticilerinin bir süre önce doğrudan mesajlaşma uygulamalarına sıcak bakmadığı, fakat WhatsApp tarzı mesajlaşma uygulamalarının kullanıcı sayısının hızla artmasından dolayı bu kararlarının değiştiği belirtiliyor.

Diğer bir yandan, şimdiye kadar karşılıklı takip içerisinde olanlar birbirlerine direkt mesaj atabiliyordu fakat Twitter’ın son yaptığı değişiklik ile isteyen kullanıcılar, takip etmedikleri kişilerin de kendilerine direkt mesaj atabilmelerini ayarlayabiliyor.

İlginizi çekebilir:
Twitter’da Takip Etmediğiniz Kişilerden Direkt Mesaj Alabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.