Twitter Web Versiyonuna Bildirim Özelliği GeldiDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Kısa bir süre önce Facebook benzeri yeni tasarımını aktif hale getiren Twitter, web versiyonu için yeni bir özellik getiriyor.

Twitter’ın web versiyonundaki kullanıcılar için favorilere ekleme, mention, direkt mesaj ya da retweet gibi işlemler, sağ alt köşede çıkacak olan anlık bildirimle gözükecek.

Yapılabilecek olan ayar ile birlikte takip etmeye yeni başlayan kullanıcılar için de anlık bildirim görmek mümkün olacak.

Alttaki ekran görüntüsünde direkt mesaj geldiğinde sağ alt köşede çıkan bildirim görülüyor.

Twitter-anlik-tarayici-bildirimi-webeyn

Sağ alt köşede gözükecek olan anlık bildirimler üzerinden etkileşim sağlamak da mümkün olacak. Örnek vermek gerekirse birisi direkt mesaj gönderdiğinde, sağ altta çıkan kutucuk üzerinden yanıt yazmak mümkün olacak. Web versiyon için anlık bildirim özelliği bir süredir Facebook’ta da kullanılıyor.

Henüz bazı kullanıcılarda aktif hale gelmeye başlayan bu yeni özelliğin yakın zamanda tüm kullanıcılara gelmesi bekleniyor.

Diğer bir yandan hızla yeniliklerini sürdüren Twitter, bir süre önce yeni tasarımını yayına almıştı. Bunlara ek olarak Twitter’ın yetkililerin Türkiye ofisi için Pazartesi günü görüşmeye gelmesi haberine de bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.