Twitter Uygulamalarına Güncelleme GeldiDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Twitter‘ın iOS, Android ve Mac platformlarındaki uygulamaları güncellendi. Güncelleme detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kullanıcıların uzun süredir gelmesini beklediği özellik, nihayet gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Farklı platformlardaki uygulamalar üzerinde gönderilen direkt mesajlar artık eş zamanlanıyor. Bu şu anlama geliyor: Mobil versiyondan bir özel mesajı okursanız, web versiyonda girdiğinizde tekrar aynı mesaj için uyarı gözükmeyecek ve eş zamanlanacak. Dolayısıyla mobilde okuduysanız, web versiyonda da okundu gözükecek.

Okunan bir direkt mesajın farklı platforma girince tekrar yeni mesaj uyarısının gelmesinden dolayı birçok kullanıcı şikayetçi durumdaydı. Böylelikle bu sorun da çözülmüş oldu.

Güncellemeyle gelen tek yenilik bununla sınırlı değil. iPhone kullanıcıları tweetlerin detaylarına baktığında yeni gelen tweet yazma kutusu ile daha kolay mention atabilecek.

Daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlayan Twitter‘ın mobil uygulamalarını buraya tıklayarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.