Twitter, Genart Medya İle Resmi Olarak Türkiye’de!Destek: Test Link
Sosyal Ağlar

Reklam ve dijital pazarlama alanında Türkiye’de hizmet veren Genart Medya, Twitter’ın Türkiye reklam satış temsilciliğini üstlendi.

Twitter’ın Türkiye’deki tek resmi temsilcisi olarak faaliyet gösterecek olan Genart Medya, ülkemizdeki kişi ve kurumların Twitter’ın sunduğu avantajlardan ayrıcalıklı bir şekilde yararlanmalarını sağlayacak çalışmalara imza atmaya hazırlanıyor.

Twitter yöneticilerinin katılımıyla ülkemizde düzenlecek ilk resmi bilgilendirme ve lansman toplantısı 7 Şubat 2013 Perşembe günü Swissotel’de gerçekleşecek. Toplantıda, Twitter’ın Türkiye pazarına yönelik hedefleri, Türkiye’deki kurum ve kişilere sunduğu fırsatlar ile Genart Medya aracılığıyla sunulacak hizmetler ayrıntılı olarak paylaşılacak.

Twitter Türkiye lansman toplantısı Genart Medya Kurucu Ortağı Burak Yılmaz’ın ev sahipliğinde, Twitter Ajans ve Marka İlişkileri Başkanı Melissa Barnes, Twitter MENA Bölgesi Satış Sorumlusu Amy Saper, Lokalizasyon Yöneticisi Aslı Sayitoğlu, CocaCola Marka Temsilcisi ile Turkcell Pazarlama İletişimi Bölüm Yöneticisi Alpay Alptekin’in katılımıyla gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.