Twitter, Facebook Benzeri Yeni Tasarımını Test EdiyorDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Kısa bir süre önce tasarımında yeniliğe giden Twitter, gelen son haberlere göre Facebook benzeri yeni tasarımını test ediyor.

Twitter’ın yeni tasarımının yavaş yavaş tüm kullanıcılarda aktif olmasının üzerinden çok kısa bir süre geçti. Mashable’ın haberine göre Twitter, tasarımını yine değiştirecek ve bu sefer test aşamasında olan yeni tasarım, Facebook’a olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Facebook benzeri yeni tasarımla ilgili paylaşılan görüntülerde Profil sayfalarındaki ciddi değişiklik göze çarpıyor. Daha büyük gözüken profil fotoğrafı, kapak fotoğrafı ve daha farklı görünüm… Ek olarak, kapak fotoğraflarında sağ alt köşede yer alan tarih, o kullanıcının Twitter’a kayıt olduğu tarihi gösteriyor.

Paylaşılan bilgilere göre henüz test aşamasında olan bu yeni tasarımla ilgili görüntüyü aşağıda görebilir, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Twitter-Facebook-benzeri-yeni-tasarimi-webeyn

Yorumlar

  1. Vedat Mahir

    Bu yeni tasarıma pek olanak vermiyorum. Twitter bunca zaman özgünlüğü ile bir yerlere geldi. Adeta Facebook çakması bir tasarım ile “bence” adını lekeleyeceğini düşünmüyorum.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.