Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2012 Birinciliği Turkcell’inDestek: Test Link
İnternet

Turkcell

Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2012” araştırması sonuçlandı. Birincilik ödülü Turkcell‘in…

Türkiye’nin insan kaynakları çözümleri markası Adecco ile Capital dergisinin işbirliğiyle düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2012” ödülleri, dün akşam düzenlenen törende sahiplerini buldu. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv Türkiye’nin En Beğenilen Şirketi Ödülü’nü Turkcell takımıyla birlikte aldı.

Süreyya-Ciliv-webeynBirincilik ödülünü alan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “6 yıldır üst üste aldığımız bir başarı. Mükemmel, süper bir müşteri deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Bütün takım bunun üzerinde çalışıyor. Türkcell’in başarısında çok büyük bir insan emeği var. Ayrıca burada çalışanlar var, müşteriler var. Müşterilerimizin de çok büyük emeği var. Biz hepimizi bir aile, bir takım olarak görüyoruz” diye konuştu.

Operasyonel mükemmeliyete çok önem verdiklerini kaydeden Ciliv, şunları söyledi: “Her bir müşteriyi tekrar kazanmak için her bir elamanımız çalışıyor. Takım olarak başarıya ve inovasyona çok önem veriyoruz. Türkiye’ye çok inanıyoruz, önümüzde çok güzel günler var. Burada Türkiye’nin güzide firmaları var. Çoğu bizim müşterilerimiz. Onlarla teknoloji ve inovasyonu kullanarak Türkiye ekonomisine katkısı olacak daha güzel işler yapacağız. İnovasyonla çok çalışmakla daha yapacak çok işimiz var.

En beğenilen 20 şirket” arasında ikincilik ödülünü Garanti Bankası, üçüncülük ödülünü Coca-Cola aldı. Arçelik dördüncü, Koç Holding beşinci sırada yer aldı. Koç Holding’i sırasıyla Unilever, Türkiye İş Bankası,
Procter&Gamble, Eczacıbaşı Topluluğu, Türk Hava Yolları, Doğuş Grubu, Microsoft, Sabancı Holding, Borusan Holding, Ülker, Tüpraş, Mercedes – Benz Türk, Vodafone, Akbank ve BSH izledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.