Türkiye’de Google Glass’a Özel İlk Finansal Uygulama TEB’denDestek: Test Link
İnternet

Geride bıraktığımız yıl mobil bankacılık uygulaması CEPTETEB ile “QR kodla kartsız para çekme” ve “Çizerek PIN Girme” gibi dünyada ve Türkiye’de birçok yeniliği sektöre getiren TEB, bir başka ilke daha imza atarak Türkiye’nin Google Glass’a özel ilk finansal uygulamasını geliştiren ilk banka oldu.

Akıllı saat ve akıllı gözlükler gibi giyilebilir teknoloji ürünleri hayatımızda hızlı bir biçimde yer almaya başlarken en yeni teknolojik çözümlerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen TEB, sektörde bir başka ilke daha imza atarak Google Glass için geliştirdiği Türkiye’nin Glass’a özel ilk finansal uygulamasını kullanıcıların beğenisine sunuyor.

TEB_bina-Google-Glass-webeyn

Tüm işlemlerin sesli komutlar, hareket algılayıcılar ve dokunmatik alandaki parmak hareketleriyle yönetildiği Google Glass için geliştirilen CEPTETEB uygulaması da bu özellikleri barındırıyor. Kullanıcılar, TEB’in Google Glass uygulaması ile kredi kartı kampanyalarını takip edip, bulundukları noktaya en yakın TEB ATM ve şubelerini akıllı gözlükleri ile bulabiliyorlar.

Google Glass uygulama mağazasına yüklenen CEPTETEB uygulamasının, kısa bir süre içerisinde uygulama mağazasından indirilebileceği belirtildi. Uygulama ile ilgili detaylı bilgiye www.teb.com.tr adresinden erişilebiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.