Turkcell’in iPhone 5S ve iPhone 5C TarifeleriDestek: Test Link
Mobil Dünya

GSM operatörlerinin yeni iPhone modelleri ile ilgili tarifelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Turkcell de iPhone 5S ve iPhone 5C tarifelerini açıkladı.

Apple’ın en yeni iPhone’ları, Turkcell İletişim Merkezleri, turkcellmagaza.com, Platinum Hizmet Ekipleri ve Turkcell kurumsal müşteri yöneticileri aracılığıyla temin edilebilecek.

16GB, 32GB ve 64 GB’lık 3 farklı modele ve gümüş, uzay grisi ve altın renk seçeneklerine sahip iPhone 5S’e Turkcell Platinum müşterileri, 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 93 TL’den başlayan fiyatlarla, Turkcell kurumsal müşterileri ise 24 ay boyunca tarifeye ek ayda ayda 90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. 16GB ve 32 GB’lık iki farklı model ve mavi, beyaz, pembe, yeşil ve sarı olmak üzere 5 farklı renk seçeneğiyle gelen iPhone 5C ise Turkcell bireysel müşterileriyle 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 75 TL’den başlayan fiyatlarla, Turkcell kurumsal müşterileriyle 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 72 TL’den başlayan fiyatlarla buluşacak. Turkcell’in iPhone 5S sayfası için buraya, iPhone 5C sayfası için ise buraya tıklamanız yeterli.

İlginizi çekebilir: Apple Türkiye Online Mağazası Açıldı

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.