Turkcell’den WhatsApp Benzeri Uygulama: Turkcell BiPDestek: Test Link
Mobil Dünya

WhatsApp ve LINE tarzı mobil mesajlaşma uygulamaları arasına Turkcell’den Turkcell BiP adında yeni bir alternatif geldi.

Turkcell BiP’i App Store ve Google Play üzerinde ücretsiz olarak yayına alan Turkcell, uygulamada yer verdiği Türkiye’ye özgü simit, çay bardağı ve nazar boncuğu gibi özel ikonların yanı sıra uygulamayı yükleyen Turkcell kullanıcılarına uygulamayı kullanmaya başladıkları andan itibaren Turkcell BiP için ilk 3 ay boyunca 1 GB ücretsiz internet hediye ediyor.

Turkcell-BiP-goruntuler-webeyn

Operatör farkı yok

Turkcell BiP’i sadece Turkcell kullanıcıları değil, diğer operatörlerin kullanıcıları da akıllı telefonlarına yükleyebiliyor.

Turkcell BiP ile rehberde yer alan kişilerle anlık mesajlaşmak, gruplar oluşturarak birden fazla kişiyle aynı anda iletişim kurmak, sınırsız sayıda mesaj göndermek ve gönderilen mesajların okunup okunmadığını anlamak mümkün. Konum, fotoğraf ya da ses kaydının da paylaşılabildiği Turkcell BiP’de Buzz özelliği ise karşı tarafın telefonuna titreşim gönderme imkânı da sunuyor.

Turkcell-BiP-goruntuler-webeyn-2

Turkcell BiP uygulamasını iOS için buraya tıklayarak App Store’dan, Android için ise buraya tıklayarak Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell BiP hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.