Turkcell’den Kullanıcılarına Hediye Var!WeBeyn Mobil Platformlarda
Android uygulamamız Windows Phone uygulamamız Yakında!
Mobil Dünya -

Turkcell banner Turkcellden Kullanıcılarına Hediye Var!

Turkcell, kullanıcılarına şartsız – koşulsuz hediye dağıtıyor! İşte ayrıntılar…

sarikutu 01 Turkcellden Kullanıcılarına Hediye Var! Turkcell, abonelik süresi 1 yılı geçkin kullanıcılarına hediye dağıtıyor. 1 yılı geçkin Turkcell kullanıcısıysanız, Turkcell ile geçirdiğiniz hergün 1 puan sayılıyor ve Sarı Kutu programına katılınca puanlar hesabınıza ekleniyor. Daha sonra geriye hediyelerinizi seçmek kalıyor…

Sarı Kutu programına SARIKUTU yazıp 2222’ye göndererek, www.turkcell.com.tr’den ya da 05327572222’yi arayarak programa katılabilirsiniz. Bir kereye mahsus SMS ücreti olarak 0,40 TL alınıyor. Daha sonra ücretsiz bir şekilde puanlarınıza göre hediyeleri seçiyorsunuz.

Yukarıda Turkcell ile geçirdiğiniz hergünün 1 puan olarak hesaplandığını söylemiştik. Programa katıldıktan sonra ise Turkcell’de kalmaya devam ettiğiniz her ay için 30 puan geliyor. 11 Ekim 2013 tarihine kadar Sarı Kutu’dan hediyelerinizi seçebilirsiniz. Hediyeler yavaş yavaş tükenmeye başlamış.

Sarı Kutu ile ilgili genel olarak bilgileri verdik ama takıldığınız bir konu varsa buraya tıklayarak “sık sorulan sorular” bölümüne bakabilirsiniz.

Hediyelerinizi ise buraya tıklayarak seçmeye başlayabilirsiniz.

Yorumlar

    • Sarı Kutu’da hediye dağıtma olayı ilk başladığında baksaydınız keşke, birsürü güzel hediye vardı :) Şimdi sadece Turkcell mesajlaşma ya da konuşma tarzı hediyeler kalmış.

      Thumb up 0 Thumb down 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>