Turkcell’den Esnaf İçin Ücretsiz Sipariş HattıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell küçük işletmeler için bir yeniliği daha hayata geçirdi. Ücretsiz Sipariş Hattı alan işletmeler, müşterileri tarafından herhangi bir bedel ödemeden aranabilecek.

Müşterilerine ücretsiz arama imkanı sunmak isteyen iş sahiplerinin yapması gereken tek şey, mevcut kurumsal hatları üzerinden bir SMS’le 29 TL ya da 39 TL’lik paketlerden birini seçerek işletmelerine özel bir ücretsiz sipariş numarasını müşterilerine duyurmak.

Ücretsiz Sipariş Hattı sayesinde siparişle çalışan küçük işletmeler ya da doktor, avukat, emlakçı ve muhasebeci gibi işleri gereği telefonla sıkça aranan tüm meslek grupları, seçecekleri özel numara üzerinden Turkcell’li müşteriler tarafından ücretsiz bir şekilde aranma fırsatına sahip olacak.

Tek SMS yeterli

Müşterileri tarafından ücretsiz aranmak isteyen küçük işletmeler, kendilerine ait kurumsal Turkcell numaralarından bir SMS göndererek Ücretsiz Sipariş Hattı’ndan yararlanmaya başlıyor. Üstelik işletmeler 0533099 ile başlayan numara serisinden seçim yaparak kendi Sipariş Hattı numaralarını kendileri belirleyebiliyor. Bu numara üzerinden gelen aramalar ise işletmenin belirlediği çalışanlarının hatlarına yönlendiriliyor. Turkcell, Ücretsiz Sipariş Hattı numarasının işyerinin müşterilerine tanıtımı konusunda da işletmelere destek oluyor. Bu kapsamda işletmenin mevcut numarasına gelen aramalardan sonra işyerinin müşterilerine SMS göndererek yeni Ücretsiz Sipariş Hattı’nın duyurusunu yapıyor.

İşletmelerin aranma yoğunluğuna göre tercih edebileceği 2 paket bulunuyor. 29 TL olan birinci paket ile 1000 ücretsiz aranma dakikası, 39 TL’ye ise 5000 ücretsiz aranma dakikasına sahip olunuyor. Paketlere dahil olmak için “ABONE UCRETSIZ HAT 1000” ya da “ABONE UCRETSIZ HAT 5000” yazarak 2222’ye göndermeleri yeterli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.