Turkcell’den Emeklilere Özel PaketDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell, şimdi de iletişim ihtiyaçları daha çok konuşma odaklı olan 60 yaş üzeri müşterileri için hesaplı dakikalar ve paket aşımında bütçeyi kontrol altına alan basit alternatifler içeren ‘Emekli Paket’ler tasarladı.

İki paket seçeneği

Hazır Kart’tan faturalı hatta geçiş yapan, numarasını Turkcell faturalı hatta taşıyan ya da yeni Turkcell faturalı hatalan ve 12 ay kalma sözü veren 60 yaş üzeri müşteriler için ‘Emekli Paketi’ ile 20 TL’ye her yöne 300 dakika konuşmak mümkün oluyor.

Paket dakikaları bittiğinde ise otomatik devreye giren 3 TL’lik mini paketle ekstra 100 dakika her yöne konuşma alınıyor. Bu sayede fatura kontrolü daha da kolaylaşıyor.

Üstelik her yöne 300 dakika paketindeki kullanılmayan dakikalar israf olmuyor, 60 yaş üzeri müşteriler için 50 dakikayı torunlarına ya da çocuklarına hediye etme seçeneği bulunuyor.

Hazır Kart ‘Konuşan Paket’i tercih eden, “ihtiyacım kadar ödemek istiyorum” diyen 60 yaş üzeri müşteriler 15 TL’ye her yöne 200 dakika rahatça konuşabilecekler. Her ay 15 TL’ye otomatik olarak yenilenen bu paketten faydalanmak için KONUSAN yazarak 2222’ye SMS göndermek yeterli oluyor.

Emekli Paketi’nden ve Konuşan Paket’ten yararlanan Turkcell’liler, Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye oluyor ve tüm avantajlardan faydalanıyorlar.

Turkcell Emekliler Kulübü üyelerine iletişim paketleri dışında, kendilerini rahat hissedecekleri, hızla değişen teknolojiden kolaylıkla faydalanacakları, sağlık konusunda ihtiyaçlarına çözüm bulabilecekleri, kendilerine hitap eden markalarla yapılan işbirlikleri sonucunda hesaplı alışverişler yapabilecekleri pek çok cazip olanak da sunuyor. Teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyen 60 yaş üzerindeki müşteriler için tasarlanan Turkcell MaxiPLUS5 Kolay Kullanım akıllı telefonu 60 yaş üzeri müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Emekliler Kulübü üyeleri, Turkcell Çağrı Merkezi 532’yi aradıklarında zaman kaybetmeden ve anında müşteri temsilcisine bağlanabiliyor.

Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye olmak için EMEKLI yazıp 2222’ye ücretsiz bir SMS göndermek yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.