Turkcell’den Başarılı İş Ortaklarına ÖdüllerDestek: Test Link
Kurumsal

Turkcell’in 31 iş ortağı; inovasyon, yeni ürün geliştirme, yaratılan ciro, müşteri memnuniyeti gibi başlıklarda değerlendirilerek, yıl içinde gösterdikleri performanslarla Gold ve Silver Partner olmaya hak kazandı.

Turkcell, düzenlenen törenle geçtiğimiz yılın en başarılı iş ortaklarını ödüllendirdi.

13 yılda Türkiye’nin en köklü iş ortaklığı ekosistemlerinden biri haline gelen ve her ölçekten 200’ün üzerinde şirketi bünyesinde barındıran Turkcell Partner Network’te yer alan 31 şirket gösterdikleri performansla Gold ve Silver Partner olmaya hak kazandı.

Kurumsal pazarlama çözümleri, bireysel servisler, makineler arası iletişim ve mobil ödeme alanlarında üretim yapan şirketler, inovasyon, yeni ürün geliştirme, yaratılan ciro, müşteri memnuniyeti gibi kriterlere göre değerlendirildi.

 
 
 
 
 
 

2014 yılı Turkcell Gold ve Silver iş ortakları

– 4Play
– Aerodeon
– Artı Mobil
– Arvento
– Başarı Mobile
– Codec
– Eclipse
– Esta Bilgisayar
– GDY Piksel
– Hermes
– Mikro Ödeme Hizmetleri
– Mobiliz
– Mobiltim
– Tikle
– Turatel
– PayByMe

Turkcell Silver iş ortakları

– 3G
– Buongiorno
– Done
– Ester
– Figensoft
– Infotech
– Manas
– Mindshare
– Mobilpark
– Neomobile
– Pharos Medya
– Rabarba
– Sempa
– Univera
– MOL Turkey

Gold ve Silver iş ortakları yıl boyunca konvansiyonel ve dijital kanallarda tanıtım ve PR destekleri, yönetim kadrosu, satış pazarlama ekipleri ve teknik ekiplere özelleştirilmiş eğitim ve gelişim desteği, Türkiye ve dünyadaki çeşitli konferans ve seminerlere katılım hakları ve danışmanlık desteği alacaklar.

Türkiye’nin en köklü iş ekosistemlerinden olan Turkcell Partner Network, farklı pazarlara açılmak isteyen iş ortaklarına destek vermek amacıyla bu yıl ilk kez Mobil Dünya Kongresi’nde ağırlamıştı. İş ortaklığı ekosisteminde yer alan 8 şirket kongrede yer alarak Türkiye’deki beyin gücü ve yenilikçi servisleri yurt dışına tanıtmıştı.

Program yeni iş ortaklıklarına açık

Turkcell Partner Network içinde yer almak isteyen şirketler turkcellpartner.com üzerinden online başvuru yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.