Turkcell’den Akıllı Telefonu Olmayanlara Akıllı Telefon FestivaliDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell’in akıllı telefonu olmayanlar için 3 ay sürecek akıllı telefon festivali kapsamında 4 ayrı markaya ait akıllı telefon avantajlı tekliflerle sunulacak.

19 Kasım’da başlayan akıllı telefon festivali kapsamında Turkcell T40, Nokia Lumia 520, iPhone4, LG G Pro Lite’ı Turkcell ayrıcalıkları ve kalitesiyle sunulacak. Turkcell bireysel müşterileri Turkcell İletişim Merkezi’nden ya da magazaturkcell.com üzerinden kendilerine özel sunulan cazip fiyatlarla bu akıllı telefonlardan birine sahip olabilecek.

Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Teknoloji, yaşam biçimlerimizi ve alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi. Artık her an her yerde internete bağlı olma ayrıcalık değil büyük bir ihtiyaç. Turkcell olarak müşterilerimizin bu ihtiyacını karşılamak için en yeni teknolojiyi en uygun koşullarda sunmayı gelenek haline getirdik. Turkcell olarak istedik ki, herkes akıllı telefon sahibi olabilsin, mobil dünyanın zenginlik ve kolaylıklarından faydalanabilsin.

Herkesin kendi ihtiyaç ve bütçesine uygun bir akıllı telefon bulabileceği bu avantajlı kampanyamızdan yararlanmak isteyen tüm Turkcell’lileri mağazalarımıza bekliyoruz” dedi.

499 TL’den başlayan fiyatlar ve avantajlı teklifler

Hazır Kartlı Müşteriler:

Turkcell T40 (499 TL), Nokia Lumia 520 (599 TL), iPhone 4 8GB’ı (999 TL) peşin veya kredi kartı ile satın alan müşterilerin hatlarına 3 ay boyunca kullanabilecekleri 150 TL yükleniyor. 150 TL’yi müşteriler 3 ay boyunca konuşma ve/veya SMS olarak kullanabiliyor. LG G Pro Lite (1.199 TL) peşin veya kredi kartı ile satın alan müşterilerin hatlarına 3 ay boyunca kullanabilecekleri 300 TL yükleniyor.

Faturalı Müşteriler:

Turkcell T40 (499 TL), Nokia Lumia 520 (599 TL), iPhone 4 8GB’ı (999 TL) peşin veya kredi kartı ile satın alan faturalı müşteriler 2 ay boyunca her ay 500SMS/MMS ve 500 MB ile internet ve mesajlaşma keyfini doya doya çıkarıyor.

LG G Pro Lite’ı (1199 TL) ) peşin veya kredi kartı ile satın alan faturalı müşterilere 2 ay boyunca her ay 1000 SMS/MMS ve 1GB mobil internet sunuluyor.

Festival cihazlarını kontratlı satın almak isteyen Turkcell’liler ise; Turkcell T40’a 24 ay boyunca tarifeye ek 8 TL’den, Nokia Lumia 520 tarifeye ek 13 TL’den, iPhone 4 8GB tarifeye ek 31 TL’den, LG G Pro Lite tarifeye ek 40 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.