Turkcell’den 3G’li Tablet KampanyasıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell, “Bir adım önde ol” sloganıyla uygun fiyata 3G’li tablet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 6 markaya ait çeşitli cihazlar, 24 ay kontratla ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor, üstelik fiyatlara 24 ay boyunca internet de dâhil.

Uygun koşullarda 3G’li tablet sahibi olmak isteyen herkes, kontratlı ya da peşin ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor. 22 Temmuz’da 6 markaya ait 8 farklı cihaz modeli ve bir aksesuarlı teklif ile başlayan Tablet Festivaline yeni cihazlar eklemeye devam edecek.

Turkcell müşterileri 3G’li tabletlere ayda 19 TL ile 69 TL arasında değişen fiyatlara ve 24 ay kontratla her ay 250 MB internet içinde sahip olabiliyor. Ayrıca kontratlı tekliflerin 1GB, 4GB ve Sınırsız internet dahil paket seçenekleri de Turkcell’lileri bekliyor. Turkcell, cihazlarını peşin almak isteyenler için de avantajlı seçenekler sunuyor. Peşin ödeme seçeneğini İş bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarına sıfır faiz ile 12 ay taksitlendirmek mümkün. Üstelik, tabletini peşin alanlara 3G hızını deneyimleyebilmeleri için ilk ay 1GB internet Turkcell’den hediye.

2013 sonuna kadar sürecek 3G’li tablet festivalinde Turkcell’in kendi markalı Turkcell Tablet’inin yanı sıra Samsung, Apple, Asus, Sony, Huawei markalarının farklı modelleri yer alıyor.

Çok avantajlı fiyatlarla 3G’li tabletlere Turkcell İletişim Merkezleri ya da TurkcellMagaza.com üzerinden sahip olabilirsiniz. Üstelik TurkcellMagaza.com üzerinden yapılan tablet alışverişlerinde herhangi bir aksesuarda %20 indirim hediye.

Cihaz

Aylık Taksit* (TL)

Huawei Youth 7″

19

Samsung Galaxy Tab 2 7

29

Huawei 10”

29

Google Nexus 7

39

Turkcell Tablet

39

Samsung Galaxy Note 8.0

49

Samsung Galaxy Note 10.1

59

Sony Xperia Z

65

Samsung Galaxy Note 10.1+Audio Dock (Aksesuarlı)

69

Yeni iPad

69

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.