Turkcell, Vodafone ve Avea iPhone 6 İle iPhone 6 Plus’ı Satışa SunuyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

GSM operatörlerinden Turkcell ve Vodafone, Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 6 ile iPhone 6 Plus’ı 26 Eylül tarihinde Türkiye’de satışa sunuyor.

9 Eylül akşamında Apple’ın yeni modellerini 26 Eylül’de Türkiye’de resmi olarak satışa sunacağını paylaşmıştık. Operatörler, yeni modelleri satışa sunacağını açıkladı. Turkcell ve Vodafone’un tarafımıza iletmiş olduğu basın bültenlerini paylaşıyoruz:

Turkcell

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, 26 Eylül’de Turkcell’de!

Turkcell, tüm dünyada teknoloji tutkunlarının merakla beklediği iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı 26 Eylül’de satışa sunuyor. Kullanıcılar en yeni iPhone’lara bu tarihten itibaren Turkcell İletişim Merkezleri veya turkcell.com.tr’den satın alabilecekler.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Vodafone

Vodafone Türkiye, yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonları, 26 Eylül itibariyle Vodafone Cep Merkezleri’nde yer alan Vodafone Çok Satanlar Masası’nda satışa sunacağını açıkladı. Aboneler, her iki model için de 19 Eylül itibariyle www.vodafone.com.tr üzerindeki formu doldurarak avantajlı Vodafone teklifleri hakkında ön bilgi sahibi olabilecek. Vodafone Türkiye, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına, ülke geneline yayılmış hızlı 3G ağından yararlanma imkânı da sunacak.

Avea

Avea, iPhone tarihindeki en gelişmiş telefonlar olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı, 26 Eylül’de satışa sunacak

Avealılar, Apple’ın yeni ürünleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı 26 Eylül tarihinden itibaren Avea İletişim Merkezleri’nden satın alabilecekler.

Alt kısımdaki bağlantı aracılığıyla yeni modellerin tüm teknik özelliklerini ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.