Turkcell’den Kurumsal Hat Kullanıcılarına Tablet ve VINN PaketleriDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell, kurumsal hat kullanıcılarına yurt dışındayken cep telefonlarının yanı sıra VINN ve tabletleri için otomatik tanımlanan yüksek kotalı avantajlı paket kolaylığı sağlıyor.

Yurt dışında tabletleri ya da VINN’ları için Turkcell’in data hatlarını kullanan şirketler, artık MGB (mobil geniş bant) Akıllı Yurt Dışı paketlerinin avantajlarından faydalanabiliyor. Şirket çalışanları, MGB hatları için pazardaki en yüksek kotaya sahip olan bu paketlerle birlikte yurt dışında rahatça internet erişimine sahip olabiliyor. Paketleri kullanan şirketler mevcut tarifelere göre yüzde 40’ı aşan oranlarda tasarrufla interneti kullanmanın da avantajına sahip olacak.

Dünyanın tam 50 ülkesinde Türkiye’deymiş gibi yüksek kotalı internet

Kurumsal kullanıcılar data hatlarına özel yeni MGB Akıllı Yurt Dışı paketleriyle birlikte, 500MB veya 1GB’lık yüksek kotalı paketlerden birini seçerek tablet ya da bilgisayarlarından yüksek fatura sürprizi yaşamadan işlerini sürdürebilecek. Paketlerde bulunan akıllı özellik sayesinde şirketlerin bir defa paketleri seçmeleri yeterli olacak. Paketler yurtdışındaki kullanımlarda otomatik olarak devreye girerek, yurtdışında internetsiz kalmak ya da paket alımını her seferinde takip etmek gibi problemleri ortadan kaldıracak.

Paketleri kullanan kurumsal hat kullanıcıları, yüksek kota avantajının yanı sıra en çok iş seyahati yaptıkları, aralarında Amerika, Çin, Rusya ve Avrupa ülkeleri olmak üzere, tam 50 ülkede data hatlarından internete özgürce bağlanarak, tüm işlerini tablet ya da bilgisayarlarından alternatif bir bağlantıya ihtiyaç duymadan yürütebilecek.

Turkcell’in tablet ve VINN’lara özel tasarladığı yeni paketleri yüksek kotası ve 50 ülkede kullanım avantajının yanı sıra fiyat avantajı da sunuyor. Kurumsal şirketler mevcut tarifelere göre yüzde 40’dan fazla tasarruf sağlayarak, 500 MB’lik paket için 129TL, 1GB’lik paket içinse 199TL ödeyerek en uygun fiyatlarla Internet kullanabilecek. Paketlerle ilgili detaylı bilgilere turkcell.com.tr/kurumsal/yurt-disi/yurt-disinda-kullanim bağlantısından ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.