Turkcell T50’den Rekor SatışDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell’in bir süre önce tanıttığı akıllı telefonu Turkcell T50, Turkcell’lilerin en çok tercih ettiği akıllı telefon oldu.

Turkcell’in kendi markasıyla çıkardığı T serisi akıllı telefonların en yenisi Turkcell T50, piyasaya sürüldüğü 9 Temmuz tarihinden itibaren 165 bini aşan satışla Turkcell’in cihaz portföyünde en çok tercih edilen akıllı telefon oldu. Teknoloji tutkunları T50’yi kısa süre içerisinde sahiplendi ve cihaz saatte ortalama 135 adetle rekor satış performansına ulaştı.

Turkcell-T50-webeyn

Turkcell, T50’nin yerli üretimi için de start verdi. Türkiye’nin operatör markalı ilk 4G destekli telefonu Turkcell T50, Eylül ayından itibaren artık ‘Made in Turkey’ damgasıyla raflarda olacak.

4 çekirdekli işlemciyle desteklenen Turkcell T50, ergonomik tasarımı ve performansıyla büyük beğeni topluyor. T50’nin gördüğü yoğun ilginin ve tercih edilme sebebinin ardında, bir bilgisayar kadar güçlü performans sunan donanım gücü ve uygun fiyata sunulması yatıyor. T50’ye peşin 699 TL’ye, taksitli olarak da Turkcell’in avantajlı paketleriyle sahip olmak mümkün.

Turkcell T50 incelememize alt kısımdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

  1. mehmet günes

    Türkcell T40 ‘ı madein turkey diye piyasaya sürdü. Reklamını yaptı. Türk malı olmadığı arka kapağını kaldırınca anlaşıldı. Şimdi T50 nin yeni parti üretimi için Türk malı demeye hazırlanıyor. Yersen tabi…

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.