Turkcell Superonline’dan Üçü Bir Arada PaketDestek: Test Link
İnternet

Turkcell Superonline, yeni kampanyası “Fiber 3’lük” ile 25 Mbps fiber internet, ev telefonundan 100 dakika konuşma ve Turkcell TV sinema paketini ayda sadece 49 TL’ye sunuyor.

Turkcell Superonline, müşterilerine ışık hızında fiber internet ile ses ve Turkcell TV sinema paketini bir arada sunduğu yeni bir kampanya başlattı. “Fiber 3’lük” kampanyası kapsamında 75 GB hız alanına sahip 25 Mbps hızında fiber internet, her yöne 100 dakika konuşma ve 2 yıl süreyle Turkcell TV sinema paketi aboneliği 24 ay taahhütle aylık 49 TL karşılığında Turkcell Superonline aboneleriyle buluşuyor. Sabit telefon hizmetinden yararlanmayan Turkcell Superonline aboneleri ise bu kampanyaya ilk yıl 49 TL, ikinci yıl 59 TL ödeyerek dahil olabiliyor.

TS-Fiber-ucluk-webeyn

Turkcell TV sinema paketi aboneliği, kişisel bilgisayar, akıllı telefon ve tablet üzerinden en sevilen televizyon kanallarını, kaçırılan ya da yeniden izlenmek istenen dizilerin son bölümlerini ve ‘Sinema Paketi’ kategorisi altında yer alan yüzlerce filmi izleme imkanı sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek yapmaları gereken 0850 222 0 222 numarasından Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ne, Turkcell Superonline Abone Merkezleri veya yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından birine başvurmak. Turkcell Superonline fiber internet abonelerinin yararlanabildiği Fiber 3’lük kampanyası, 2013 yılı sonuna kadar geçerli olacak.

Kampanya paket bilgileri şöyle:

PAKET

LİMİTSİZ FİBER İNTERNET

TURKCELL TV SİNEMA PAKETİ

EV TELEFONUNDAN KONUŞMA

FİYAT

24 ay taahhütlü sesli

75 GB hız alanlı 25 Mbps

24 ay ücretsiz

24 ay ücretsiz her yöne 100 dakika

24 ay 49 TL

24 ay taahhütlü

75 GB hız alanlı 25 Mbps

24 ay ücretsiz

İlk 12 ay 49 TL, ikinci 12 ay 59 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.