Turkcell Superonline’dan ”Gece Kuşu” KampanyasıDestek: Test Link
İnternet

Turkcell Superonline müşterileri, “Gece Kuşu” kampanyasıyla 00.00-06.00 saatleri arasında dilediklerince dosya indirme veya yükleme yapıyorlar, internetin keyfini çıkarıyorlar.

Turkcell Superonline, Türkiye’deki internet kullanım alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor. “Gece Kuşu” kampanyasıyla Turkcell Superonline aboneleri, gece boyunca ışık hızında fiber internet ile sınırsız indirmenin keyfini yaşıyor. “Gece Kuşu” kampanyası, 00.00-06.00 saatleri arasında 50 Mbps hız ile rahat rahat internetten indirme yapmalarına imkan tanıyor.

Mevcut ve yeni Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin yararlanabildiği kampanyada, 50 Mbps hız ve 100 GB hız alanı içeren limitsiz paket sunuluyor. Kampanyanın geçerli olduğu saatlerde hız alanı kalkıyor ve bu kampanyadan yararlanan fiber internet aboneleri daha uzun süre 50 Mbps hızla fiber internet keyfini sürdürebiliyor.

Turkcell Superonline müşterileri “Gece Kuşu” kampanyasından yararlanmak için 24 ay taahhütle ayda yalnızca 79 TL ödüyor. Turkcell Superonline’dan numara tahsis eden ya da ev telefonunun taşıyan ses aboneleri için aylık ödeme miktarı ise 69 TL.

Turkcell Superonline “Gece Kuşu” kampanyası, 30 Eylül 2013 tarihine kadar abone alımına açık kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.