Turkcell Superonline’dan Bulut Servisi: SüperDepoDestek: Test Link
İnternet

Turkcell Superonline’ın 100 Mbps hız ile depolama yapılabilen bireysel bulut servisi SüperDepo açıldı…

Turkcell Superonline’ın kullanıcılarına sunduğu yeni bulut servisi SüperDepo, bilgisayardaki dosyalarınızın, akıllı telefon ve tabletlerdeki fotoğraf ve videoların güvenle saklanmasını ve bilgisayarda yedeklenmesini sağlıyor. Üstelik Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri, Türkiye’de ilk kez, internet bağlantı hızları ne olursa olsun SüperDepo’ya istedikleri tüm dosyaları 100 Mbps hızla en çabuk şekilde yüklüyor.

SüperDepo Erişimi ve kullanımı son derece kolay olan SüperDepo ile aboneler; istedikleri kadar veriyi, sanal ortamda güvenli şekilde saklayıp, yedekleyebiliyor, istedikleri an ve istedikleri yerde dosyalarına ulaşıp başkalarıyla paylaşabiliyorlar.

Kullanıcıların her türlü dosyasını güvenli bir şekilde depolayabilmelerini, sosyal medyada paylaşabilmelerini ve internet erişimlerinin olduğu herhangi bir yerden bu dosyalara erişebilmelerini sağlayan SüperDepo’da, Fiber İnternet abonelerinin paketleri ne olursa olsun depolama sırasında hızları 100 Mbps’ye yükseliyor. Üstelik SüperDepo kullanım sırasındaki internet trafiği fiber internet kotalarından düşmüyor. En üst güvenlik seviyesinde ve şifreli bir ortamda, Turkcell Superonline veri merkezinde saklanan dosyalara, internet erişiminin olduğu herhangi bir yerde, bilgisayar, akıllı telefon ve tabletler ile erişilebiliyor. Üstelik SüperDepo aboneleri isterlerse alt kullanıcılar oluşturarak, kendilerine ait bu depolama alanını 2 yakını ile daha paylaşabiliyor ve bu kişiler için depolama kapasitesini paylaştırabiliyor. SüperDepo kullanan bir Fiber İnternet abonesi, örneğin 2 MB büyüklüğünde 50 fotoğrafı ya da 100 MB büyüklüğünde bir videoyu, sadece 1 saniyede depolama alanına yükleyebiliyor.

SüperDepo, yedekleme uygulaması ile her türlü dosya, fotoğraf ve videoları otomatik olarak yedekleyerek bilgi ve veri kaybına son veriyor. Seçilen dosyaları belirlenen zaman aralığına göre yedekleyerek, bilgisayar bozulması, harici disklerdeki veri kayıpları gibi birçok riski ortadan kaldıran SüperDepo, kullanıcılarının verilerini her zaman güvende tutuyor.
Kullanıcılar, www.superdepo.net web sitesinden kendi şifresiyle giriş yaptıktan sonra yedekleme bölümünden Windows ya da MAC için SüperDepo Yedekleme uygulamasını indirebiliyor.

image006İhtiyaca göre 10 GB, 100 GB, 1000 GB olmak üzere 3 farklı paket seçeneği bulunan SüperDepo , aylık 1 TL ile 9 TL arasında değişen çok cazip fiyatlarla Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi ve Müşteri Hizmetleri’nden satın alınabiliyor. Paketlerin ayrıca yıllık ödeme seçeneği de mevcut. Abonelik işleminin sonrasında SüperDepo’ya www.superdepo.net web sitesinden Turkcell Superonline müşteri numarası ve şifresi ile kolayca giriş yapılabiliyor.

SüperDepo ile neler yapılabilecek?

Erişim: Windows, Mac, iOS, Android gibi tüm işletim sistemlerinde kolaylıkla çalışan
SüperDepo’ya aynı hesabı kullanarak birden fazla platformdan erişilebilecek.
Depolama: Herhangi bir kuruluma gerek kalmadan seçilen tüm dosyalar rahatlıkla
depolanabilecek.
Paylaşma: Müzik, video, fotoğraf dahil tüm dosyalar, herhangi bir dosya paylaşım sitesi kullanmaya gerek kalmadan gönderilip, sosyal medya üzerinden paylaşılabilecek.
Yedekleme: Dosyaları, fotoğrafları, videoları otomatik olarak yedekleyip, bilgi kaybı önlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.