Turkcell Superonline’a ISO 10002:2004 BelgesiDestek: Test Link
İnternet

Turkcell Superonline’ın müşteri isteklerini açık, şeffaf ve hızlı bir şekilde çözmeye odaklanan müşteri hizmetleri politikası, alanında uluslararası standart olarak kabul edilen ISO 10002:2004 sertifikası ile taçlandırıldı.

British Standards Institution (BSI) tarafından gerçekleştirilen değerlendirmeler neticesinde sunulan sertifika, müşterisini önemseyen, müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli olarak artırmaya çalışan Turkcell Superonline’ın bugüne kadar yürüttüğü müşteri memnuniyeti politikasındaki olumlu sonuçların altını çiziyor.

British Standards Institution ve değerlendirme kriterleri

Turkcell Superonline’ın müşteri başvurularını ele alma süreçlerinin denetimi, tamamen bağımız bir kuruluş olan ve 1901 yılında kurulan British Standards Institutiton (BSI) tarafından gerçekleştirildi. Halihazırda 150’nin üzerinde ülkede faaliyet gösteren BSI, dünyanın ilk uluslararası standardizasyon kurumu olma özelliğini taşıyor. BSI, Turkcell Superonline’ın cevap verebilirlik, objektiflik, ücretler, gizlilik, müşteri odaklı yaklaşım, hesap verebilirlik ve sürekli iyileştirme başlıklarında yaptığı denetimler sonucunda müşteri memnuniyeti konusunda Turkcell Superonline’ın uluslararası geçerliliğe sahip ISO 10002:2004 sertifikasını almaya hak kazandığını belirledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.