Turkcell Superonline ve Nat Geo İle Eğlenceye Hazır OlunDestek: Test Link
İnternet

Turkcell Superonline ve National Geographic Channel, sanal dünyanın yanı sıra gerçek hayatta da hız tutkunu olanlar için yeni bir yarışma başlattı. Turkcell Superonline ve Nat Geo’nun Facebook sayfasında yer alan yeni uygulamada hıza ilişkin sorulara en yaratıcı yanıtları verenler büyük ödüllerin sahibi oluyor.

Yarışmanın ilk büyük ödülü, saatte 200 kilometre hıza ulaşan dünyanın en hızlı roller coaster’ı ünvanına sahip lunapark trenine de ev sahipliği yapan Ferrari World Abu Dabi’de son derece keyifli bir hafta sonu. Katılım için Turkcell Superonline abonesi olma koşulunun bulunmadığı yarışmada büyük ödüle giden yol, “Dünyanın en hızlı arabası saatte 439 kilometre hız yapabiliyor! Sen #enhızlısından kimin yanına, neden giderdin?” sorusuna 17 Aralık’a kadar #enhızlısından hashtag’iyle yanıt vermekten geçiyor.

Katılan herkesin Turkcell Superonline’dan bir ay boyunca ücretsiz fiber internet kazanacağı yarışmada jüri tarafından seçilecek en iyi 5 yanıtın sahibi NGC USB, 5 kişi ise Pro Camera’nın sahibi olacak.

Yeni sorularla ve yeni büyük ödüllerle Nisan 2014’e kadar sürecek yarışmada yer almak için www.facebook.com/Superonline adresini ziyaret etmek ve #enhızlısından hashtag’iyle birlikte mesajı girdikten sonra açılan kısa formu doldurmak yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.