Turkcell Superonline, Yatırımlarına Trabzon’da Devam EdiyorDestek: Test Link
İnternet

Turkcell Superonline, Mayıs 2012’de başlattığı fiber optik alt yapı yatırımlarıyla Trabzonluları ışık hızında internetle tanıştırdı.

Turkcell Superonline, Karadeniz’in en önemli ticaret kapılarından biri olan Trabzon’da yatırımlarına aralıksız devam ederken, fiber internet müşteri sayısını da artırıyor. Şehirde iki yıl önce başlattığı yatırımlarla bölgede hızlı bir büyümeye imza atan şirketin Trabzon’da hizmet verdiği fiber müşterilerinin sayısı 10 bine yükseldi. Turkcell Superonline’ın Trabzon’daki 10 bininci müşterisi Berat Sağlam oldu. Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, Trabzon’daki müşterileriyle temas noktası olan Koç İletişim bayisinde misafir ettiği Berat Sağlam ve ailesine 1 yıl süreyle 1000 Mbps fiber internet deneyimi ve tablet hediye etti.

Trabzon’un 10 bininci Turkcell Superonline müşterisi Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nin Acil bölümünde doktor olarak görev yapıyor. Çevresinde bilişim sektörüne merakıyla tanınan Berat Sağlam, Turkcell Superonline’ın 25 Mbps hızında limitsiz fiber internet, Turkcell TV+ Cep Paketi ve ev telefonundan 100 dakika konuşma hizmetini bir arada sunan Fiber 3’lük kampanyasından yararlanarak, iletişim ve eğlence ihtiyacını uygun koşullarla sağlamayı tercih etti.

Trabzon’da 10 bin müşteri ışık hızına terfi etti

Trabzon’da bugüne kadar yaptığı 30 milyon TL’den fazla yatırımla 520 kilometrelik fiber ağa ulaşan Turkcell Superonline ile 10 bin müşteri ışık hızına terfi etti. Bölgede toplam telekom çözümleri de sunan Turkcell Superonline, 67 kurumsal şirkete hizmet veriyor. Yarattığı istihdamla da Trabzon ekonomisine katkıda bulunan şirket, Turkcell Superonline Abone Merkezi (SAM) ve Bölge Çözüm Ortağı bünyesindeki çalışanlarla birlikte 60 kişilik bir ekiple şehre hizmet sunuyor. Halihazırda Turkcell Superonline ışık hızında internet hizmetinin verildiği semtler arasında Beşirli, Erdoğdu, Fatih, Çukurçayır, Yıldızlı TOKİ, Arsin OSB ve merkez yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.