Turkcell Platinum Müşterilerinin Paketleri Yurt Dışında da GeçerliDestek: Test Link
Mobil Dünya

Artık yurt içi paketlerini yurt dışında da kullanabilen Turkcell Platinum müşterileri, bayramda da bu ayrıcalığın keyfini çıkaracak, sevdikleriyle rahatça bayramlaşacak.

Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum, bir süre önce müşterilerinin yoğun iletişim ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu avantajları yenilendi. Yurt dışı iletişim seçeneklerini zenginleştiren Turkcell Platinum sayesinde yurt içi paketlerini 50 ülkede kullanmak mümkün.

Turkcell-Platinum-webeyn

Yurt dışına sık seyahat eden Turkcell Platinum müşterileri tarifelerine ek olarak sadece günlük 9.90 TL karşılığında Platin paketlerindeki dakikaları, internet ve SMS’leri Türkiye dışında da kullanabiliyorlar. Teklif, günlük 100 dakika konuşma, 100 SMS ve 50 MB’a kadar internet kullanımını kapsıyor, sonrasında da yurt içi fiyatlarından kullanıma devam etmek mümkün oluyor. Sadece kullanıldığında devreye giren bu günlük seçenek, kullanım olmadığı zaman faturaya yansımıyor. Avrupa’da, Amerika, Rusya, Kıbrıs, Suudi Arabistan ve Çin’in de dahil olduğu 50 ülkede geçerli olan bu teklife ek olarak yurt dışında gönderilen ilk 30 SMS de bedava. Turkcell Platinum müşterilerin bayram tatilinde yurt dışı seyahatleri sırasında kullanacakları yurt dışı çıkış harç pulunu da hediye edecek. Ücretsiz harç pullarını almak isteyen Platinum müşterilerinin bayram süresince Atatürk Havalimanı’ndaki Turkcell İletişim Merkezi’ne uğramaları yeterli olacak.

Hayatın her alanında ayrıcalıklarla dolu Turkcell Platinum dünyasına katılmak için Turkcell’lilerin tek yapması gereken Gold Plus, Platinum Prestige, Platin, Platin ExtraKonuş, Platin Extraİnternet ve Platin Prestij paketlerinden kendisine en uygun olanını seçmek. Platinum müşterilerine yurtdışı iletişiminde sağlanan fırsattan faydalanmak içinse SUPER YURTDISI yazıp 2222’ye göndermek yeterli oluyor. Fırsat ücretsiz atılan SMS sonrasında anında devreye giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.