Turkcell Mobil Cüzdan Çözümü GeliştirdiDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell banner

Mobil ödeme sistemleri alanında öncü uygulamalara imza atan Turkcell, dünyanın en gelişmiş mobil cüzdan çözümünü geliştirdi.

Turkcell Cüzdan, banka müşterisi ya da kredi kartı sahibi olmaya gerek duymadan kredi kartı numarası yerine cep telefonu numarası ile alışveriş, cepten temassız ödeme, cepten cebe para transferi, cepten fatura ödeme, paket satın alma kişiye özel alışveriş fırsatları gibi pek çok özelliği tek bir platformda topluyor.

Turkcell Cüzdan

Turkcell, yeni bir dönemin kapılarını açacak yeni mobil cüzdan servisini kullanıma sundu. Turkcell Cüzdan, birçok uygulamayı tek bir platformda topluyor. Kredi kartı numarası yerine sadece cep telefonu numarası girerek internette ya da mağazalarda alışveriş yapma özelliğiyle de dünyada bir ilk olarak gösteriliyor.

TL Kazandıran Cüzdan
Tüm telefonlarla uyumlu olan Turkcell Cüzdanı banka müşterisi olsun ya da olmasın tüm Turkcell’liler kullanabiliyor. Bunun için tek yapılması gereken CUZDAN yazıp 7777’ye göndermek. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en gelişmiş mobil cüzdan çözümü olan Turkcell Cüzdan sunduğu basit ve güvenli işlem deneyimiyle Turkcell’lilerin günlük hayatındaki pek çok işlemi kolaylaştırırken, 31 Aralık 2012 tarihine kadar kullanıcılarına hatlarına yükledikleri TL kadar TL de kazandırıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.