Turkcell’den Eskişehir’e 5 Yılda 33 milyon TL YatırımDestek: Test Link
Kurumsal

Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda şirketlerin büyümesine teknolojiyle destek olmak üzere gerçekleştirdiği Anadolu turuna devam ediyor.

Anadolu’yu adım adım gezerek mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşümü yaşamak isteyen şirketlerle birebir temasa geçerek anlatan Turkcell, bu seneki organizasyonlarından birini Eskişehir’de gerçekleştirdi.

Turkcell-Eskisehir-webeyn

Süreyya Ciliv:” Önümüzdeki 10 yılı iyi okuyabilirseniz işinizde liderliğinizi sürdürebilirsiniz”

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv yaptığı konuşmada: “Şirketlerin işlerinde fark yaratması ancak teknolojik dönüşümle mümkün. Günümüzde teknoloji hızla ilerliyor, yakalamak ve işiniz de liderliği sürdürmek için geleceği çok iyi okumak gerekir. Turkcell’li olmayı seçen şirketler için fark yaratmak, onları teknolojiyle bir adım öne taşıyabilmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Biz istiyoruz ki, boyutu ve faaliyeti ne olursa olsun tüm şirketler bu fırsatı yakalasın. Anadolu’nun dört bir yanında Türkiye ekonomisini her geçen gün daha iyi noktalara taşıyan binlerce şirket var. Turkcell olarak öncelikli hedefimiz bu şirketlerin teknik ekipleriyle birlikte çalışıp, Anadolu’da iş ortaklığı ekosistemini büyüterek yerel değeri güçlendirmek. ” dedi. Günümüz dünyasında şirketlerin ancak teknolojik dönüşümle işlerinde fark yaratabileceğinin altını çizen Ciliv konuşmasına şöyle sürdürdü: “Bir sanayi ve ticaret merkezi olan Eskişehir’in de bu teknolojik dönüşümü gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkısını sürdüreceğine inanıyorum.”

Selen Kocabaş: “Son 5 yılda Eskişehir’e 33 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik”

Eskişehir’deki Teknoloji Hamlesi toplantısına katılan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş da gerçekleştirdiği sunumda “Turkcell, bugün kurumsal pazarın lideri ve 520 bini aşkın şirkete hizmet veriyor. 2013 yılında ülke ekonomisine 1,5 milyar TL katkı sağladığımız makineler arası iletişim teknolojisiyle kurumsal müşterilerimize hesaplı, pratik, hızlı ve faydası kanıtlanmış çözümler sunuyoruz. 32 bin km’lik fiber altyapımız, tek noktadan toplu iletişim çözümlerimiz, kurumsal müşterilerimize hizmet veren 1000 çağrı merkezi çalışanımız ve 2200 kişilik kurumsal satış ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti götürüyoruz. Bugün Türkiye’de makineler arası iletişim teknolojisinin kullanıldığı yaklaşık her 3 makineden 2’si Turkcell’li. Bugün M2M konusunda uzman 40 iş ortağımızla 1500’ü aşkın proje gerçekleştirdik. İhracat ve sanayinin merkezi Eskişehir için de yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Son 5 yılda Eskişehir’e yaptığımız toplam yatırım miktarı 33 milyon TL’yi buldu. Eskişehir’de istihdama da katkıda bulunuyoruz, şu an da 1000’ni aşkın kişiye iş imkanı sağlıyoruz. Bunun yanında, Eskişehir Belediyesi ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizle Eskişehir halkının da hayatını kolaylaştırıyoruz. Örneğin; belediye otobüslerinde, park ve bahçelerde internet hizmetlerimiz ile bir gün içinde ortalama 70 bin Eskişehirliye teknolojimiz ile dokunuyoruz” dedi. Kamudan medya ve finansa, enerjiden lojistiğe, perakende, inşaat ve sağlık sektörlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaçlarına yönelik “Altyapı”, “Yönetim” ve “Pazarlama” olmak üzere 3 temel alan belirlediklerini ve yeni iş modelleriyle bu alanlarının her birine özel setler oluşturduklarını ifade eden Kocabaş, bu setlerin içinde her boyutta şirketin hedeflenen ihtiyacını karşılayacak çözümlerinin bulunduğuna dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.