Turkcell’e Digital Impact Awards’tan 4 ödül birdenDestek: Test Link
Kurumsal

Turkcell, dijital dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan Digital Impact Awards’tan dört ödülle döndü.

Dünyaca ünlü markalardan oluşan güçlü rakiplerini geride bırakan Turkcell, dijital platformlardaki başarısını uluslararası platformlarda kanıtlamaya devam ediyor. Turkcell geçen hafta Londra’da düzenlenen ve son 5 yıldır başarılı dijital projelerin yarıştığı Digital Impact Awards’da 4 ödül birden aldı.

Turkcell, www.turkcell.com.tr sitesi ile “En İyi Yeni Dijital Marka” ve “Teknoloji ve Telekomünikasyon Sektöründe En İyi Dijital Kullanım” kategorilerinde “Altın” ödülüyle birinciliği alırken; Hesabım uygulaması ile de “En İyi Şirket Uygulaması” kategorisinde “Gümüş” ödülüne layık görüldü. Yenilenen ve Digital Impact Awards’da iki birincilik birden alan www.turkcell.com.tr için Turkcell; web ve mobil sitelerinin yanı sıra uygulamasında da ortak müşteri deneyimi sunmayı hedefleyen bir proje başlatmıştı. Yepyeni tasarımı ve ortak bütünsel müşteri deneyimi sunan bu proje sayesinde Turkcell müşterileri ürün, servis ve kampanyalarla ilgili tüm bilgilere www.turkcell.com.tr’den kolayca ulaşabilmenin yanı sıra cihaz ve aksesuarlar da dâhil olmak üzere tüm bu ürün ve servisleri satın da alabiliyor. Ayrıca bu sayede aboneler çağrı merkezini aramadan hatlarıyla ilgili işlemleri yine buradan hızlıca gerçekleştirebiliyorlar.

Gümüş ödüle layık görülen Hesabım uygulaması ise kullanıcılara fatura ödeme, TL yükleme gibi pek çok işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirmelerine imkân tanıyor.

Yarışmada ayrıca Turkcell Platinum uygulamasıyla da “En İyi Şirket Uygulaması” kategorisinde “Övgüye Değer” ödülünü kazandı. Turkcell’in müşterilerine ayrıcalıklar sunduğu Platinum uygulaması erişilebilirliği ve kullanım kolaylığı ile de Londra’da büyük beğeni topladı. Platinum müşterilerine bir telefonla kapıya kadar gelen hizmetler, en yeni cihazlarda özel teklifler, kişiye uygun tarifeler, sinemada ve birçok etkinlikte öncelik, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi gibi birçok ayrıcalık sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.