Turkcell Cüzdan İle Cepten Fatura Ödeme DönemiDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell, alışverişte yeni bir dönemin kapılarını açan Turkcell Cüzdan’ı yeniliklerle zenginleştirmeye devam ediyor. CLK Boğaziçi Elektrik, Digiturk ve Turkcell Superonline gibi kurumlarla yapılan iş birliği sayesinde, Turkcell Cüzdan kullanıcıları artık hem Turkcell faturalarını hem de bu kurumlara ait faturaları herhangi bir ödeme noktasına gitmeden cep telefonları ile ödeme imkânına sahip.

7 gün 24 saat bulundukları yerden faturalarını ödeme kolaylığına kavuşan Turkcell’liler, faturalarını geciktirmemek için son ödeme tarihi öncesinde hatırlatılmasını da sağlayabiliyor. Fatura ödeme işleminden ilk etapta sadece Garanti Bankası kartlarını kullananlar yararlanabiliyor. Başka banka kartı sahipleri ya da kartı olmayanlar ise, akıllı telefonlarına indirdikleri Turkcell Cüzdan’larına tanımlı GarantiParam sanal ön ödemeli kartlarına TİM’lerden ya da Garanti Bankası Paramatik’lerinden para yükleyerek fatura ödeme özelliğinden yararlanabiliyor.

Turkcell Cüzdan’ın bu yeni özelliğini değerlendiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Semih İncedayı, “ Bir yıl önce hizmete sunduğumuz Turkcell Cüzdan, mobil ödeme, mobil bankacılık ve mobil sadakat programları alanında ihtiyaç duyulan tüm teknolojik altyapıyı tek bir serviste buluşturuyor. 1 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaşan Turkcell Cüzdan, fatura ödeme özelliğiyle birlikte gerçek cüzdandan farksız bir cep telefonu uygulaması haline geldi. Kısa süre önce pek çok farklı markanın kartlarını da sisteme dâhil ederek Turkcell Cüzdan üzerinden müşterilerimizin hizmetine sunduk. Yeni dünyanın finans platformu Turkcell Cüzdan, sürekli gelişen özellikleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam edecek.” dedi.

Turkcell Cüzdan ile neler yapılabilir?

Fatura ödeme özelliğinin yanı sıra Turkcell Cüzdan’a nakit para yükleyebilir veya mevcut banka ve kredi kartlarınızı ekleyerek işlemlere hemen başlayabilirsiniz. Cüzdan; internette sadece cep telefonu numarası ile alışveriş, cepten temassız ödeme, cepten cebe para transferi, cepten fatura ödeme, Turkcell hatlara TL yükleme ve paket satın alma, kişiye özel alışveriş fırsatları ve indirim kuponları gibi pek çok özelliği aynı platformda birleştiriyor.

Aboneler Turkcell hatlı cep telefonlarından CUZDAN yazıp 2222’ye göndererek ya da Apple AppStore veya Google Play’den Turkcell Cüzdan uygulamasını indirerek hizmetten hemen faydalanmaya başlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.