Turkcell, 7 Mayıs’ta HTC One’ın Sevkiyatına BaşlayacakDestek: Test Link
Mobil Dünya

HTC

Bazı üretim sıkıntıları sebebiyle piyasaya çıkışı ertelenen HTC‘nin yeni amiral gemisi HTC One, Turkcell‘e göre 7 Mayıs tarihinde satışa sunuluyor.

Gösterilen ilginin oldukça yoğun olmasına rağmen HTC One‘ın piyasaya sunulması ile ilgili çeşitli sıkıntılar yaşanmıştı. Son gelişmelere göre ne zaman satışa sunulduğu kesin olarak belli oldu diyebiliriz.

Turkcell, HTC One‘ı ön satış ile alan müşterilere cihazların sevkiyatına 7 Mayıs tarihinde başlayacak.

Ön satış ile alan müşterilere özel Turkcell, ilk 1 ay boyunca 1 GB internet paketi ve 125 TL değerindeki orijinal HTC araç aksesuarı Speaker Phone hediye ediyor.

HTC One’ın 4,7 inç Full HD 1080p (1920×1080 çözünürlük) ekran, 1,7Ghz dört çekirdekli işlemci, 2GB DDR2 RAM, 2300 mAh batarya, 2,4 UltraPixel arka kamera, 2.1 MP ön kamera, Full HD video kayıt ve 32/64GB hafıza gibi teknik özellikleri bulunuyor. HTC’nin yeni amiral gemisinde Beats Audio™ işbirliğiyle arttırılan ses kalitesi dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

HTC-One-webeyn

Yeni HTC One ile gelecek olan HTC Sense 5 arayüzü HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ ve HTC BoomSound™ gibi özellikleri bir arada sunuyor. HTC Sense 5 arayüzü ile gelen 3 yeni özellik ve Android, daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

BlinkFeed adlı özellik, uygulamaları açmadan ana ekranda canlı akış deneyimi yaşatıyor. HTC Zoe sayesinde ise yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızdan otomatik olarak profesyonelce tasarlanmış montajlar, geçişler ve efektler sayesinde müzik parçaları ile bir araya gelmiş fotoğraf ve videolarınızdan oluşan filmler yaratabilirsiniz. HTC BoomSound ise en iyi ses deneyimini sizlere sunuyor.

Turkcell Mağaza‘daki HTC One ön satış bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar

  1. Emre Çopuroğlu

    Yerin 7 kat dibinde değil sadece metroda çeken operatör istiyoruz, burdan Turkcell’e duyurulur.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.