Türk Telekom’un Yeni Reklam Yüzü Tekno Tekir OlduDestek: Test Link
Diğer

Türk Telekom’un yeni reklam yüzü olan Tekno Tekir, Türk Telekom’un yeni müşteri yaklaşımını “Mutluluk Evinizde” sloganıyla evlere taşıyacak. Türk Telekom’un müşterilerine sunacağı tüm yenilikleri duyuracak olan Tekno Tekir, yayınlanmaya başlayan ilk reklam filminde Türkiye’nin ilk akıllı ev telefonunu E4’ü tanıtıyor.

Türk Telekom, Tekno Tekir’le evde yeni bir dönem başlatıyor; sunacağı yeni ürün, çözüm ve hizmetlerle teknolojiyi evlere daha fazla taşımaya, sağlayacağı avantajlarla müşterilerini daha mutlu etmeye hazırlanıyor.

Tekno Tekir’in sunduğu ilk ürün Türk Telekom’un akıllı ev telefonu E4

Tekno-Tekir-webeyn-2

Tekno Tekir’in sunduğu ilk Türk Telekom ürünü Türkiye’nin ilk akıllı ev telefonu olan E4 olacak. Türk Telekom müşterileri E4 ile internete girebiliyor, TV seyrediyor, cep telefonundaki rehberi ev telefonuna aktarabiliyor, oyun oynayabiliyor, uygulamalar yükleyebiliyor.

Ali Yılmaz: Mutluluğu artıracak yeni ürün, hizmet ve avantajlarımız olacak

Türk Telekom olarak ‘Evdeki Mutluluk’ kavramını sahipleneceklerini ifade eden Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, “Ev telefonuyla tüketicilerin hayatına girmiş bir marka olarak evi, ev yaşamını ve evdeki mutluluğu sahipleniyoruz. Bunun ilk müjdesini de, internete girebilen Türkiye’nin ilk akıllı ev telefonu E4 ile verdik. Yeni dönemde hem evlerde hem de dışarıda mutluluğu artıracak yeni ürün ve hizmetlerimiz olacak; tüm bunları sevimli kedimiz Tekno Tekir tanıtacak. Tekno Tekir, evlere teknolojiyi taşımakla kalmayacak. Kendi sektöründe Türkiye’nin saygın markalarıyla yapacağımız işbirlikleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara çeşitli avantajlar sağlayacak” diye konuştu.

Yılmaz, Türk Telekom Grubunun 2013 yılı sonu itibariyle 13,7 milyon sabit erişim hattı ve 7,3 milyon geniş bant abonesi bulunduğunu ifade etti. 2013 yılında gerçekleştirdikleri marka işbirlikleriyle marketten hazır giyime, mobilyadan bankacılık ve turizme, 23 farklı sektörde, 62 indirim kampanyasıyla Türk Telekomlular’a toplam 20 milyon TL fayda sağladıklarını belirten Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’de yaklaşık 20 milyon hane bulunuyor. Rakamlara göre hane başı ortalaması ise 3.5 olarak kaydediliyor. Biz de Türk Telekom olarak mutluluk evinizde diyoruz, mutluluğu tüm evlere ulaştırmayı, yani ürün ve hizmetlerimizi tüm Türkiye’ye sunmayı hedefliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.