Türk Telekom, En Yaratıcı Şampiyonluk Mesajını SeçiyorDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Turk-Telekom-logo-webeyn

Türk Telekom Galatasaray için en yaratıcı şampiyonluk mesajını Twitter’da seçiyor.

TürkTelekom, Galatasaray’ın 19. kez elde ettiği şampiyonluk için en yaratıcı sloganı Twitter üzerinde seçiyor. Türk Telekom, yarışma sonunda birinci seçilecek sloganın yazarını, Galatasaray’ın kombine bileti ile ödüllendirecek.

Türk Telekom, bu amaçla tüm Twitter kullanıcılarına açık olan bir slogan yarışması düzenledi. Dileyen bütün Twitter kullanıcıları bu yarışmaya #sampiyonlukslogani etiketini (hashtag) kullanarak, Galatasaray’ın 19. şampiyonluğu için yazacakları tweet’lerile katılabilecekler. Kombine kart kazanmak isteyen taraftarlar tweet’lerini http://sampiyonlukslogani.luckytweet.co adresinde bu yarışmaya özel olarak açılan sayfa üzerinden de gönderebilecekler.

TT-sampiyonluk-webeyn

Türk Telekom’un kurumsal Twitter hesabı üzerinden ilan edilerek başlayan yarışma, 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü saat 15:00’e kadar sürecek. Türk Telekom bu yarışmaile şampiyonluk coşkusunu ve sevincini sporun barışçı ruhuna uygun düşecekşekilde zeka dolu, eğlenceli, yaratıcı mesajlarla en iyişekilde ifade eden taraftarları teşvik etmeyi hedefliyor.

Yarışma süresinin bitiminde yapılacak değerlendirme sonucunda seçici kurul tarafından birinciliğe layık görülecek olan sloganın sahibi olan taraftar, Türk Telekom tarafından 2013-14 futbol sezonu için Galatasaray kombine bileti ile ödüllendirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.