Türk Telekom’dan İş Yerlerine Çeviri DesteğiDestek: Test Link
Kurumsal

İş yerleri için yeni fırsatlar sunmaya devam eden Türk Telekom, Hızlı Çeviri (www.hizliceviri.net) ile yaptığı iş birliği kapsamında iş yeri müşterilerine 12 ayrı dilde 7 gün 24 saat çeviri imkânını yüzde 50 indirimle sunuyor.

Türk Telekom iş yeri müşterileri Hızlı Çeviri üzerinden 12 ayrı dilde 7 gün 24 saat çeviri hizmeti alabiliyorlar. Web sitesine giriş yaptıktan sonra çevrilecek dokümanı yükleyerek online olarak hizmetten faydalanabilen Türk Telekom iş yeri müşterileri, deneyimli mütercim tercümanları ile online hizmet veren Hızlı Çeviri üzerinden çeviri hizmetlerini yüzde 50 indirimle alabiliyorlar.

Türk Telekom müşterisi olan iş yerlerinin çeviri hizmetinden yararlanabilmesi için 8288’e CEVIRI boşluk iş telefonu numaralarını başında sıfır olmadan yazarak SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor. Türk Telekom iş yeri müşterileri, tek bir SMS göndererek kazandıkları indirimi üç çeviri için kullanabiliyorlar.

Hızlı Çeviri, Türk Telekom’un girişimcileri desteklemek ve onlarla iş birliği yaparak yenilikçi hizmetler geliştirmek amacıyla başlattığı Girişimleri Hızlandırma Programı PİLOTT’ta yer alan bir proje.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.