Türk Girişimi Sosyal Ağ quup’un Android Uygulaması HazırDestek: Test Link
Mobil Dünya

Türk girişimciler tarafından hazırlanan sosyal paylaşım platformu quup‘un Android uygulaması Google Play üzerinde yayınlanmış durumda.

Tam 1 yıl önce quup ile ilgili yayınladığımız bir haberimizi tekrar incelediğimizde ve şimdiki haline baktığımızda quup’un fazlasıyla geliştiğini, önemli kilometre taşlarını geride bıraktığını belirtmek gerekiyor.

Zengin içeriğiyle dikkat çeken ve gün geçtikçe gelişen quup’ta içerikleri editörler ve quupBot tarafından pek çok web sitesinden, online gazete ve haber portallarından, bloglardan ve benzeri mecralardan derlenerek gerçek zamanlı bir biçimde sunulan, herkese hitap edebilecek kanallar da bulunuyor.

İlker Aksu ve ekibi tarafından geliştirilen quup’un şuanda mobil uygulama olarak sadece Android platformu için hazırlanmış uygulaması bulunuyor. Kısa bir süre sonra Windows Phone ve iOS için yayınlanacağı bilgisini de edindik.

Android uygulaması tanıtım videosu

quup Android uygulamasını buraya tıklayarak Google Play üzerinden cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz WeBeyn’de yayınladığımız haberlerimizi sürekli ve anlık olarak quup üzerinde de paylaşmaktayız. quup profilimiz için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.