Tüm Operatörlerin Sony Xperia Z FiyatlarıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Sony‘nin su ve toza karşı dayanıklılık özelliğiyle dikkat çeken yeni amiral gemisi Xperia Z, operatörler tarafından hangi paket ve fiyatlarla satışa sunuluyor? İşte ayrıntılar.

Sony Xperia Z‘nin peşin ve resmi satış fiyatı, ülkemizde 1849 TL olarak belirlenmişti. Xperia Z‘yi Vatan Bilgisayar gibi mağazalar dışında üç operatör de (Turkcell, Avea, Vodafone) satışa sunuyor.

Sony_Xperia_Z_lifestyle2

Turkcell

Turkcell; ilk üç ay Turkcell TV Sinema ve Turkcell Süper Müzik paketleriyle birlikte 24 ay kontratlı olarak ayda 67 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Ayrıca Xperia Z‘yi Turkcell‘den almayı tercih eden kullanıcılar, siyah ve mor renk seçenekleri dışında beyaz renkli olanını da tercih etme şansına sahip. Turkcell Mağaza bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli.

Avea

Avea; Sony Xperia Z‘yi S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında mevcut tarifelerine ek, data hediyeli, herşey dahil veya peşin olmak üzere 4 farklı seçenekle ayda 28TL’den başlayan fiyatlarla Avea İletişim Merkezleri‘nde müşterileri ile buluşturuyor. Ayrıca peşin fiyatına satın almayı tercih eden müşterilere 3 aylık 250 MB’lık data kullanım paketi Avea tarafından hediye edilecek. Avea‘nın sitesindeki Xperia Z sayfası için buraya tıklamanız yeterli.

Vodafone

Vodafone; Red abonelerine sunulan avatantaj ile Sony Xperia Z‘yi ayda tarifeye ek 29 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.