Tüm Android Cihazlara Facebook Home YüklemeDestek: Test Link
Mobil Dünya

Facebook-Home-manset-webeyn

Bir süre önce Facebook Home, Google’ın Android uygulama mağazası Google Play‘de yerini almıştı. Android işletim sistemine sahip her cihaza Facebook Home‘u nasıl yüklersiniz? Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Facebook Home, Google Play‘de yayınlanmıştı fakat henüz her Android cihaz için uyumlu değil maalesef. Durum böyle olunca, alternatifler aranıyor.

Uygulamanın APK dosyasını sizlerle paylaşmıştık. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi her cihazla çalışmıyor ve sadece HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy Note 2 ile uyumlu çalışıyor. Facebook Home‘u yüklemek istiyorsanız, indirme bağlantısını paylaşıyoruz.

Facebook-Home-webeyn

Facebook Home‘un her Android tablet ve telefonlarda çalıştırılabilmesi için yeni APK dosyaları yayınlanmış durumda.

İçerisinde iki adet APK dosyası yer alan ve 13 MB boyutundaki RAR arşivini buraya tıklayarak indirin.

Android cihazınızda RAR arşivini açacağınız bir uygulama varsa onun sayesinde çıkarabilirsiniz. Yoksa paylaştığımız RAR arşivini bilgisayarınıza indirip çıkarmanız, ardından Android cihazınıza atmanız gerekiyor.

Yükleme işlemine başlamadan önce cihazınızda bulunan Facebook uygulamalarını kaldırın. Ardından com.facebook.katana adlı APK dosyasını çalıştırın ve yükleyin. Bu işlemden sonra ise com.facebook.home adındaki diğer APK dosyasını çalıştırıp yükleyin.

Bu adımları uyguladıktan sonra artık Facebook Home‘u kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Anonim

    Yeni cihazların cazibiyetini arttırmak için yapılmış bir uygulama, şahsen S3 yerine S2 tercih eden bir kullanıcıyım, bu uygulamayı kullanmak için de olsa cihazımı değiştirmem. Teknolojinin mantıklı adımlarını takip edip kullanırım, yok o olsun, görüntü, etiket, desinler sadece cebime zarar…

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.