TTNET’ten Ayda 34 TL’ye Acer Iconia B1 TabletDestek: Test Link
Mobil Dünya

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, avantajlı tablet kampanyalarına devam ediyor. Üstelik bu kampanyada tablet ile internet bir arada. Kampanyadan faydalanmak isteyen TTNET’liler, NET6 paket fiyatına ek ayda 1 TL ödeyerek, 34 TL’ye hem internet hem Acer Iconia B1 tablet sahibi olabilecek.

TTNET, yeni başlattığı kampanyasıyla, 6GB kotalı internet ve Acer Iconia B1 marka tableti NET6 paket fiyatına ek sadece 1 TL ile ayda 34 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Acer_iconia_B1-A71_webeyn

24 ay taahhüt veren yeni ve taahhütsüz mevcut TTNET müşterileri NET6 internet paketi + Acer Iconia B1 tablete, NET6 paket fiyatının üzerine sadece 1 TL ek ödeme ile ayda 34 TL’ye sahip olabiliyor.

NETLİMİTSİZ internet paketi + Acer Iconia B1 tablet kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler ise ayda sadece 59 TL ödüyor.

Üstelik kampanyadan yararlananlara TTNET Müzik’ten 100 şarkı hediye ediliyor ve isteyen kullanıcılara Tivibu Cep, 12 ay boyunca yüzde 50 indirimli sunuluyor.

Acer Iconia B1 tablet özellikleri

• 1,2 GHz çift çekirdekli işlemci
• 8 GB hafıza, Android Jelly Bean işletim sistemi
• 7” çoklu dokunmatik ekran
• 320 gramlık ağırlık
• 1024 x 600 çözünürlük
• Mikro USB bağlantı noktası ve WiFi

31 Temmuz 2013’e kadar devam edecek kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.