TTNET, Vitamin’le Çalışan Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirecekDestek: Test Link
İnternet

TTNET-logo-webeyn-yazi-yeni

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Avantajlı Paket kullanıcısı olan ve zengin içerikli online eğitim destek hizmeti Vitamin’le başarıya ulaşan öğrencilere karne hediyelerini hazırladı.

İlkokul 4. sınıftan lise 2’ye kadar geçerli olan derslerde en yüksek Vitamin Puanı’nı toplayanlar, Haziran ayında dizüstü bilgisayarlar, bisikletler ve yıllık Vitamin paketleri ile ödüllendirilecek.

15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında derslerine ve sınavlarına TTNET Vitamin’le çalışan ilköğretim ve lise öğrencilerini, aralarında dizüstü bilgisayarların, bisikletlerin ve yıllık Vitamin paketlerinin de olduğu ödüller bekliyor.

2012 yılında kullanıcılarına günlük belli limitler dahilinde Vitamin içeriklerine ücretsiz ve üyeliğe gerek olmadan erişim olanağı sağlayan ve son bir yıldır 1,5 milyon üyeye ulaşan TTNET Vitamin, animasyonlu, üç boyutlu canlandırmalı konu içerikleri ve deneme sınavları ile öğrencilerin derslerindeki en büyük yardımcısı haline geldi. Milli Eğitim Bakanlığı öğretim programına ve merkezi sınavlara uygun hazırlanmış içeriği sayesinde öğrenciler etkileşimli ve hızlı bir öğrenme deneyimi ile başarılarını artırıyor. Öğrenciye özel olarak yapılan kişisel yönlendirmelerle de öğrenciler, eksiklerini tamamlayarak ilerleme imkanı elde ediyorlar.

TTNET Avantajlı Paket Hakkında:

İlkokul 4. sınıf, ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanan TTNET Avantajlı Paket’in içeriğinde ortaokul öğrencileri için Türkçe, Sosyal Bilgiler, Matematik, Fen ve Teknoloji ile 8. Sınıflar için T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, lise öğrencileri için Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih derslerine ait konu anlatımları ve sınav uygulamaları bulunuyor. TTNET Avantajlı Paket’in tüm içeriği MEB müfredatı ile uyumlu. Zengin, interaktif ders içeriklerine ulaşarak ders tekrarı yaparken farklı bir ders çalışma deneyimi de kazanan öğrenciler, sınırsız konu anlatımlarının yanı sıra binlerce etkinlik, binden fazla sorudan oluşan tarama testleri, sınavlara hazırlık paketleri, İngilizce Matematik, Fen ve Teknoloji interaktif etkinliklerine de sahip oluyor. Öğrenciler, üç boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular ile derse kolaylıkla hazırlanabiliyor; öğrendiklerini pekiştiriyor, ayrıca konu ve ünite tarama testleri sayesinde eksikliklerini giderebiliyorlar.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.