TTNET Müşterisi Olmayanlar da Tivibu KullanabilecekDestek: Test Link
İnternet

TTNET‘in popüler servislerinden Tivibu, herkesin kullanımına açılıyor. Artık Tivibu‘yu TTNET müşterisi olmayanlar da kullanabilecek. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’yu izlemek için artık TTNET abonesi olma zorunluluğu gerekmiyor. İnterneti olan herkes Tivibu’nun zengin içeriğinden ve gelişmiş özelliklerinden faydalanabilecek. Yeni uygulama ile birlikte kullanıcılar, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile yıllık paket üyeliklerini başlatabiliyor ve TTNET Tek Şifre’leri ile uygulamaya giriş yapabiliyor.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’ya herkesin ulaşabilmesi için birçok yenilik hayata geçiriliyor. Artık Tivibu’nun zengin içeriğinden ve gelişmiş özelliklerinden faydalanmak için TTNET abonesi olma zorunluluğu kalmıyor. Televizyonun kontrolünü tamamen izleyiciye veren, Türkiye’de TV yayıncılığına pek çok yenilik getiren Tivibu, bu yeni hizmetiyle daha çok kişiye özgürce TV izlemenin keyfini yaşatıyor.

TTNET abonesi olmadan, Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV servislerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, www.tivibu.com.tr adresinden üyeliklerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.

Yerli ve yabancı filmlerden popüler dizilere, müzik kliplerinden belgesellere, çizgi filmlerden spor içeriklerine kadar Tivibu’da yer alan binlerce içerik ile “Tekrar İzle”, “Seç İzle” gibi gelişmiş özellikler herkesin deneyimine sunuluyor.

Tivibu Web servisinde 100‘ün üzerinde yerli ve yabancı kanal, 4000‘in üzerinde içerik arşivi, Tivibu Cep servisinde ise 100’e yakın yerli ve yabancı kanal ile 1000’e yakın içerik arşivi kullanıcılarla buluşuyor. Tivibu Smart TV servisini tercih eden kullanıcılar da 31 adet TV kanalı izleyebiliyorken, 500’ün üzerinde içerik arşivine ulaşabiliyorlar.

Tivibu Cep ya da Tivibu Web Maxi Paketi’ne yıllık 69 TL’ye; Tivibu Web Maxi Plus ya da Tivibu Smart TV’ye ise 109 TL’ye ulaşılabilir.

TTNET hem Tivibu hem de sunduğu diğer hizmetlerle kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak yenilikler sunmaya devam edecek. www.tivibu.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.