TTNET, İnternet Hızını İkiye KatladıDestek: Test Link
İnternet

TTNET, internete giriş paketlerinin hızını 8 Mbps’den 16 Mbps’ye yükselterek, Türkiye’nin internet hızını ikiye katladı. Fiber bağlantıda ise başlangıç hızı 24 Mbps oldu.

Yeni abonelere ek olarak mevcut 8 Mbps kullanıcıları, 2 TL fark ödeyerek 16 Mbps’lik yeni kampanyadan yararlanabilecek.

“Fiber internet pazarını büyüterek, liderliğimizi sürdürüyoruz”

TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, “Türkiye genişbant internet pazarını büyütmeye, daha fazla abonemizi yüksek hızlar ile tanıştırmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. 2013 yılında Türkiye’nin genişbant internet pazarını rekorlarla büyüttük. Türkiye’de internetin lideri olarak pazarı büyütme konusunda herkesten daha fazla sorumluluk hissediyoruz. Türk Telekom’un güçlü fiber optik altyapısı üzerinden interneti sadece büyük şehirlerde değil, 81 ilimizde sunuyoruz. Bu yıl da genişbant internet pazarını büyüterek, liderliğimizi güçlü bir şekilde sürdürüyoruz. Genişbant internet alanında sunduğumuz yeni internet paketleri ve hızlarla Türkiye’nin hızına hız katmaya devam ediyoruz” dedi.

Mert-Basar-Abdullah-Orkun-Kaya-webeyn
TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar – TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya

“Türkiye’nin hızını ikiye katlıyoruz”

Basın toplantısında gerçekleştirdiği konuşmada, TTNET’in yeni dönemdeki hız artırımına ilişkin detaylı bilgiler veren Kaya, “Genişbant bağlantı hizmetimizde internet giriş seviyesini 8 Mbps’ye kadardan, 16 Mbps’ye kadar yükselttik ve Türkiye’nin internet hızını ikiye katladık. Son dönemde sunduğumuz kampanyalar ve uygun tekliflerle 81 ilde internet kullanımının yaygınlaşmasını sağladık. Bu yeni dönemde de tüm Türkiye’de müşterilerimiz, 16 Mbps’ye kadar başlangıç hızı ile internete bağlanabilecek” dedi.

Kişi başı ortalama veri tüketimi 38,3 GB’a yükseldi

Kullanıcıların yenilikçi, dijital servisleri en iyi şekilde, yüksek hızlı internet ayrıcalıkları ile deneyimlediklerini belirten TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, “2013 yılında kişi başı ortalama veri tüketimi 32,4 GB iken bu rakam 2014’ün ilk 3 ayında 38,3 GB olarak gerçekleşti” dedi.

“Dijital servislerimizle internet deneyimini zenginleştiren tek internet şirketiyiz”

Daha fazla kullanıcının hızlı internet deneyimini zenginleştirmek için yeni kampanyalar tasarladıklarını da belirten Başar, “Hızı Keşfet Plus” kampanyası ile kullanıcılara TTNET FİBERNET Limitsiz ve Tivibu Ev hizmetini ayda 49,90 TL’den başlayan fiyatlarla, bir arada sunduklarını belirtti.

Başar, ”Hız, kullanıcılar için yeni kapılar ve yollar açıyor, dijital içerikler ve servisler ise bu hızın deneyimini zenginleştiriyor ve farklılaştırıyor. Başta Tivibu olmak üzere, yenilikçi dijital servislerimiz Playstore, TTNET Müzik ile hızlı internet üzerinden sunduğumuz dijital içerikler ve internet tabanlı dijital servislerle müşterilerimizin internet deneyimini zenginleştiren ve farklılaştıran tek internet şirketiyiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.