Mobil Virüsleri Cihazınıza Bulaşmadan YakalayınDestek: Test Link
Güvenlik, Mobil Dünya

Trend Micro, Android ve iOS platformları için üstün güvenlik sunan Mobile Security ürününü duyurdu.

Mobile Security Android telefonlarla birlikte iPhone, iPad ve iPod Touch için güvenlik çözümlerini içeriyor. Trend Micro Mobile Security, Android ve iOS platformlarındaki herhangi bir uygulama cihaza indirilmeden önce tarayıp içindeki zararlı yazılımları ortaya çıkartan sektördeki tek güvenlik çözümü. Mobile Security, kötü amaçlı web sitelerini engellemek için Trend Micro Smart Protection Network altyapısını kullanıyor. Mobile Security bu altyapı sayesinde tüm tehditlerden anında haberdar oluyor ve yazılımını güncel tutuyor.

trend-micro-mobil-virusler-webeyn

Bunun yanında çocuğunuzun mobil cihazını güvenlik altına almanız için gereken tüm özellikler de Mobile Security’de mevcut. Güçlü ebeveyn denetimleri ve yaşa dayalı sınırlamalarla uygunsuz web sitelerini filtreliyor. Ayrıca çocuğunuzun cihazı kaybetme riskine karşı uzaktan kilitleme, silme, SIM kart koruması, yer belirleme ve alarm çaldırma gibi özelliklerle cihazınızı ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alabiliyor.

Mobile Security Facebook’a özel gizlilik tarayıcısıyla ayarları ve geliştirme önerilerini kontrol ederek Facebook’taki gizliliğinizi koruyor. Trend Micro Mobil Uygulama İtibarı teknolojisi ile tüm uygulamaları tarayarak casus yazılımları algılıyor.

Trend Micro Mobile Security bellek ve CPU kullanımını optimize ederek mobil cihazlarının pil ömrünü uzatıyor ve daha hızlı çalışmasını sağlıyor. Ayrıca cihazdaki her uygulamanın geçmiş kayıtlarını görüntüleyerek silmek istediklerinizi seçmenize ve ardından tek bir dokunuşla silmenize olanak sağlıyor. 3G/4G, WiFi, Bluetooth gibi özellikleri kullanılmadığı zaman otomatik kapatarak performansı artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.