TP-LINK’ten Yeni Taşınabilir Router: TL-WR710NDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

TP-Link-logo-webeyn

TP-LINK, çok küçük boyutlu, rahat taşınabilen ve hem kablosuz internet erişimi, hem şarj cihazı gibi birçok işlevi ile özellikle seyahatlerde çok işe yarayan yeni ürününü satışa sundu.

Kablosuz ağ ürünleri pazarında zengin ürün yelpazesi, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile pazar lideri olan TP-LINK, yeni taşınabilir router modeli olan TL-WR710N’i satışa sundu. 10 cm’den daha küçük boyuttaki bu taşınabilir router, farklı işlevleri ile özellikle seyahatlerde birçok soruna çözüm oluyor.

TL-WR710N(EU_V1-01

Kablolu internet bağlantısı olan yerlerde Ethernet girişinden internete bağlanıp, bunu kablosuz hale getiren bu portatif router, aynı zamanda üzerindeki USB girişi sayesinde farklı cihazları ağa bağlamak ve ağ üzerinden paylaştırmak için de kullanılabiliyor. Bu USB girişi, seyahatlerde şarj cihazı olarak da imdada yetişiyor.

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, çok seyahat edenler için TL-WR710N portatif router’ın ideal bir ürün olduğunu belirterek, “TP-LINK, her tür kullanıcının gereksinimine uygun ürünler geliştiriyor. Taşınabilir router serimiz de bunun güzel bir örneği” diyor.

TL-WR710N taşınabilir router sadece seyahatlerde değil ev kullanımı için de uygun bir ürün. Birden çok işlevi olan bu cihaz hem router, hem erişim noktası olarak iş görebiliyor. Kablosuz bağlantıda 150Mbps hıza erişen TL-WR710N, birden çok kişinin güvenli olarak internete bağlanmasını sağlıyor.

Seyahatlerde, otel odasında kablolu bağlantı bulunan yerlerde, bu bağlantıyı kolayca kablosuza çeviren ürün, bunun dışında beş farklı işlevi sayesinde de farklı gereksinimlere çözüm sunuyor. Ana işlevi kablosuz ağ yönlendiricisi (router) olan cihaz, aynı zamanda İstemci Modu ile TV, oyun konsolu gibi kablolu cihazları kablosuz ağa bağlamak için kullanılabiliyor. Tekrarlayıcı Modu sayesinde kablosuz ağın sinyal gücünü artırarak kapsama alanını genişletebilen ürün, Access Point (erişim noktası) Modu ile tüm Wi-Fi cihazlar için ortak bir kablosuz ağ oluşturuyor.

TL-WR710N(EU_V1-03

Sadece 85 x 75 x 28 mm boyutunda olan TL-WR710N, kablosuz bağlantı için gelişmiş WPA/WPA2 şifrelemeyi de destekliyor.

TP-LINK TL-WR710N Taşınabilir Router

– Taşınabilir tasarımı sayesinde (85 x 75 x 28 mm boyutunda) hem seyahatlerde hem de ev kullanımı için ideal bir portatif router,

– Beş ayrı çalışma modu (Kablosuz Router Modu, İstemci Modu, Erişim Noktası Modu, Tekrarlayıcı Modu ve WISP İstemci Router modu) ile farklı gereksinimler için ideal çözüm.

– 150Mbps kadar kablosuz bağlantı hızı sunar,

– Değiştirilebilir WAN / LAN bağlantı noktası ve LAN bağlantı noktası olmak üzere iki bağlantı seçeneği ile esneklik sağlar,

– USB yuvası akıllı telefonlar ve tabletler için şarj olanağı sunar,

– USB bağlantı noktasına farklı cihazlar bağlanarak, mevcut ağa dahil edilebilir ve ağdaki diğer cihazların paylaşımına açılabilir,

– IP tabanlı Bant Genişliği Kontrolü sayesinde her bilgisayara farklı bant genişliği belirlemeye olanak verir,

– Erişim kontrol listesi, ebeveynlerin ya da yöneticilerin, çocuklar veya personel için kısıtlı erişim ilkeleri oluşturmasını sağlar.

Fiyat: 79 TL (KDV dahil, tavsiye edilen satış fiyatıdır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.