TP-LINK’ten Oyun Meraklılarına Kablosuz Ağ AdaptörüDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

TP-LINK’in TL-WDN4800 PCI Express adaptörü özellikle oyun canavarlarının tercihi olan masaüstü bilgisayarlara, yüksek hızlı kesintisiz kablosuz bağlantı sunuyor. Çift kanallı (dual-band) ürün, toplamda 900Mbps kablosuz hıza ulaşıyor.

TP-LINK, masaüstü bilgisayarların kablosuz ağa bağlanmasını sağlayan TL-WDN4800 PCI Express adaptörü satışa sundu. PC’lerin yüksek hızda kablosuz ağa bağlanmasını sağlayan ürün, çift kanallı (dual band) olması ile dikkat çekiyor. Kurulumu da çok basit olan ürün, toplamda 900Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. IEEE 802.11n ile uyumlu olan adaptör, online oyun, HD video akışı gibi yüksek hız gerektiren uygulamalarda mükemmel bir performans sağlıyor.

Çift kanallı yapısı sayesinde hem 2.4GHz hem de 5Hz frekanslarının ikisini birden kullanabiliyor. Böylece aynı anda farklı uygulamalar, farklı kanalları kullanabiliyor ve kablosuz bağlantıda herhangi bir yavaşlama yaşanmıyor. Çoklu antenli yapısı sayesinde (üzerinde üç adet MiMo anten bulunuyor) hızın yanında kapsama alanını da iyileştiren ürün, ağ güvenliği konusunu da ihmal etmiyor. Ürün en gelişmiş şifreleme standardı olan WPA/WPA2 standardını destekliyor.

TP-LINK TL-WDN4800, Kolay Kurulum Kılavuzu ve CD’si ile birlikte geliyor. Kılavuz, ürünün adım adım kurulumunu anlatıyor. Bu sayede daha önce böyle bir ürünü kurmamış olan deneyimsiz bir kullanıcı bile ürünü kolaylıkla kurabiliyor.

TL-WDN4800

– Toplamda 900Mbps’ye kadar kablosuz bağlantı hızları,
– 2.4GHz ve 5GHz dual bant desteği,
– 802.11a/b/g/n tam uyumluluk,
– 5GHz bant seçimiyle daha akışkan video yayımlama ve online oyun oynama deneyimi,
– 64/128 WEP, WPA /WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK(TKIP/AES) ve IEEE 802.1X desteği,
– Windows XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit desteği,
– Ad-hoc ve infrastructure mod desteği,
– Kolay Kurulum Asistanı ile kolay ve zahmetsiz kurulum,
– Fiyat: 49 USD +KDV.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.