TP-LINK’ten Kapsama Alanı Genişleten Yeni Model: TL-WA750REDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

TP-Link-logo-webeyn

TP-LINK, kablosuz internetin kapsama alanını genişleten yeni bir range extender (menzil genişletici) modelini satışa sundu. TL-WA750RE model menzil genişleticinin küçük boyutu, kolay kurulumu ve dahili prizi ile her yere taşınabilmesi, ürünün diğer kablosuz ürünler arasında farklılık yaratmasını sağlıyor.

Kablosuz ağ ürünlerinde dünya liderlerinden TP-LINK, kablosuz ağların kapsama alanını arttıran yeni bir range extender (menzil genişletici) modelini satışa sundu. TL-WA750RE model range extender, küçük boyutu, kolay kurulumu ve esnek kullanımı ile dikkat çekiyor.

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, kablosuz internet kullanıcılarının en önemli sorununun evde ya da ofiste kablosuz ağı göremeyen ölü alanların varlığı olduğunu belirterek, menzil genişletici ürünlerin bu sorunu çözmek üzere geliştirildiğini ifade ediyor. TP-LINK’in range extender modellerini de sürekli geliştirdiğini bildiren Dinçer, özellikle küçük boyutlu, rahat taşınan ve kolay kurulup kullanılabilen modellerin ilgi çektiğini vurguluyor.

TL-WA750RE-webeyn

TP-LINK TL-WA750RE, 150Mbps kablosuz hıza erişebilen, rahat taşınıp tek tuşla çalıştırılabilen kullanıcı dostu bir ürün. Prize takılarak kullanılabilen cihaz, hem az yer kaplıyor hem de kapsama alanı sorunu olan her yere taşınabiliyor. Ayrıca üzerinde Ethernet girişi de olması nedeniyle Wi-Fi özelliği olmayan kablolu cihazları bağlayıp, kablosuz ağa dahil etmek için de kullanılabiliyor.

Kablosuz internetin kapsama alanını genişletmek ve ölü bölgeleri ortadan kaldırmak için tasarlanan ürün, 802.11n standardı ve 150Mbps hızı ile HD video, müzik ve online oyun gibi uygulamalar için ideal. Daha önce eşleştiği kablosuz ağları hatırlayan TL-WA750RE, bu nedenle farklı ağlara/yerlere taşınarak kullanılabiliyor. Örneğin hem evde hem de ofiste aynı ürünü kullanarak internet menzili genişletilebiliyor. Evden ofise, ofisten eve taşındığında yeniden sıfırlamak gerekmeden çalışmaya devam edebiliyor. İlk kurulumu da çok basit ve hızlı olan ürün (tek tuş ile kurulum özelliği), şifreli bağlantı olanağı ile güvenli erişim sağlıyor.

Blu-ray cihazları, oyun konsolları, DVR vb farklı cihazlar da ürünün üzerinde bulunan Ethernet girişine kablo ile bağlanabiliyor. Böylece bir kablosuz ağ adaptörü rolü de görüyor. Akıllı sinyal gösterge ışığı sayesinde en uygun yere yerleştirmede kullanıcıya kolaylık sağlayan ürün, bu sayede cihazdan optimum performans alınması için kullanıcıya yardımcı oluyor. Tüm 802.11 b/g/n kablosuz cihazlarla sorunsuz çalışan ürün, Windows 8 işletim sistemiyle de uyumlu.

TP-LINK TL-WA750RE Range Extender

• Daha önce kablosuz ağ sinyali alınamayan ya da zor alınan alanlarda kablosuz sinyalleri kusursuz artırıyor
• Minyatür boyutu ve duvara monte tasarımı ile her yere taşınabiliyor
• Kolayca, tek bir düğmeye basarak kablosuz kapsama alanını genişletmek mümkün
• Akıllı Sinyal Gösterge Işığı ile cihazın yerleştirileceği en ideal yeri bulmak çok kolay
• Ethernet girişi sayesinde Wi-Fi özelliği olmayan kablolu cihazları bağlamak ve bir kablosuz ağ adaptörü gibi kullanmak mümkün
• Video akışı, online oyun ve internet için ideal 150Mbps kablosuz veri hızına ulaşabiliyor
• Diğer 802.11n/g/b kablosuz cihazlar ile uyumlu
• Gelişmiş 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK şifreleme ile yüksek güvenlik sağlıyor

KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatı: 75 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.