TP-LINK’ten D-Smart Net’e Özel Modem ve RouterDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

TP-LINK, D-Smart kullanıcıları için özel ADSL modem ve kablosuz router geliştirdi. Kurulumu kolay ve yüksek kapasiteli bu modem ve router ile D-Smart kullanıcılarının internet kullanımı ve televizyon seyir zevkleri üst seviyeye çıkıyor.

TP-LINK Ar-Ge ekibi tarafından D-Smart Net aboneleri için özel olarak geliştirilen ADSL modemler, D-Smart Net’in kullanmakta olduğu ACS altyapısına uyumlu olarak üretiliyor. ADSL modemlerin en üst kalitede üretimi için 6 aylık saha testleri yapıldı ve bu testlerin sonucunda D-Smart abonelerine dağıtımına başlandı.

TD-W8951ND-webeyn

Yine TP-LINK Ar-Ge ekibi tarafından D-Smart Net aboneleri için özel olarak hazırlanan kablosuz router’lar (yönlendiriciler) D-Smart altyapısına özel ve uyumlu olarak geliştirildi. TV keyfinde özgürlük isteyen tüm kullanıcılar için ideal olan bu router sayesinde D-Smart BLU hizmetine yüksek hızda erişebilecek. Ayrıca D-Smart yayın akışından bağımsız olarak sunulan D-Smart HD+ cihazının internete bağlanması ile kullanıcılar yepyeni bir içerik dünyasını indirip izleyebilecekler. D-Smart HD+ cihazının internete bağlanabilme özelliği sayesinde yüzlerce film, yerli ve yabancı diziler ile birbirinden ilginç belgeseller indirilerek HD kalitesinde seyredilebilecek.

D-Smart Net TP-LINK işbirliği çerçevesinde D-Smart Çağrı Merkezi’nin abonelerine verdiği desteğe ek olarak TP-LINK Çağrı Merkezi de 7 gün 09:00-21:00 arası TP-LINK modem kullanan D-Smart abonelerine hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.